Etsimässä tai myymässä asuntoa Turusta? Mitä suurempia päätöksiä olet tekemässä, sitä vankempaa asiantuntemusta tarvitset onnistumiseen.

Turun seutuun erikoistuneilta kiinteistönvälittäjiltämme saat vastaukset kaikkiin Turkua koskeviin asumiskysymyksiisi – olivat ne sitten suuria tai pieniä.

Kokeile vaikka näitä:

  • Millaista on asua Turussa?
  • Paljonko asunnot maksavat Turun eri alueilla ja kuinka hinnat kehittyvät?
  • Minkälainen Turun eri asuinalueiden historia ja fiilis on?
  • Minkälainen kaupunki Turku on asuntosijoittajan näkökulmasta?

Turku jo itsessään on niin monipuolinen kaupunki, että asuntokaupat edellyttävät laajaa ja perusteellista paikallistuntemusta.

Ota yhteyttä, päästetään asiantuntijamme tekemään asuntokaupoistasi kannattavat!

RE/MAX Kiinteistönvälitys Turku ja 12 välittäjäämme palvelevat sinua kaikissa asuntosi myyntiin, ostoon tai vuokraukseen liittyvissä asioissa. Kaupungin itsensä lisäksi meille ovat läpikotaisin tuttuja Kaarina, Raisio, Naantali, Lieto, Piikkiö, Paimio, Masku ja muut Turun lähikunnat. Myös Turun seudun tonttien ja kesämökkien kaupat syntyvät sujuvasti.

RE/MAX Kiinteistönvälitys Turku

Välittäjämme Turussa

Sini Voutilainen

Ota yhteyttä
Sini Voutilainen

Myyntineuvottelija RE/MAX Asunnot 1

040 730 3408 sini.voutilainen@remax.fi Tutustu minuun »
Kirsi Sainio

Ota yhteyttä
Kirsi Sainio

Yrittäjä, Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT RE/MAX Asunnot 1

040 508 9552 kirsi.sainio@remax.fi Tutustu minuun »
Hannele Himanen

Ota yhteyttä
Hannele Himanen

YKV, LKV, kaupanvahvistaja, artesaani

040 743 3019 hannele.himanen@remax.fi Tutustu minuun »
Salla Kaarakainen

Ota yhteyttä
Salla Kaarakainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, VN RE/MAX OmaanKotiin

+358 44 026 2590 salla.kaarakainen@remax.fi Tutustu minuun »
Tom Lindqvist

Ota yhteyttä
Tom Lindqvist

Yrittäjä, LKV, KiAT, NHS, DI RE/MAX OmaanKotiin

044 238 3550 tom.lindqvist@remax.fi Tutustu minuun »
Valtteri Arvonen

Ota yhteyttä
Valtteri Arvonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV RE/MAX OmaanKotiin

0400 369 426 valtteri.arvonen@remax.fi Tutustu minuun »
Minna Tossavainen

Ota yhteyttä
Minna Tossavainen

Vuokraustoimintapäällikkö, LKV, LVV, KiAT RE/MAX OmaanKotiin

040 668 4688 minna.tossavainen@remax.fi Tutustu minuun »
Karoliina Elonen

Ota yhteyttä
Karoliina Elonen

Myyntineuvottelija RE/MAX OmaanKotiin

045 2382 767 karoliina.elonen@remax.fi Tutustu minuun »
Andreas Nyström

Ota yhteyttä
Andreas Nyström

Myyntineuvottelija, KTM RE/MAX OmaanKotiin

040 763 6929 andreas.nystrom@remax.fi Tutustu minuun »
Satu Posio

Ota yhteyttä
Satu Posio

Myyntineuvottelija RE/MAX Asunnot 1

044 985 9199 satu.posio@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Hedman

Ota yhteyttä
Sari Hedman

Yrittäjä, LKV, KiAT RE/MAX OmaanKotiin

040 5777 671 sari.hedman@remax.fi Tutustu minuun »
Rasmus Alajärvi

Ota yhteyttä
Rasmus Alajärvi

Myyntineuvottelija RE/MAX OmaanKotiin

040 184 0112 rasmus.alajarvi@remax.fi Tutustu minuun »

Toimistomme Turussa

RE/MAX Asunnot 1

Etuikkuna Oy LKV

Hämeenkatu 3 A
20500 Turku

Puh: 0400 588 455

RE/MAX OmaanKotiin

Kiinteistönvälitys OmaanKotiin Oy LKV

Viilarinkatu 5,
2. krs.
20320 Turku

Puh: 010 320 5656
www.remax-omaankotiin.fi

Haluatko lisätietoa tai ilmaisen hinta-arvion asunnostasi? Jätä yhteydenottopyyntö.

Olen myymässä asuntoani ja haluan ilmaisen arviokäynnin. Haluan, että välittäjä on minuun yhteydessä.