Content

HAE VÄLITTÄJÄÄ

Voit olla suoraan yhteydessä haluamaasi RE/MAX-välittäjään. Hae välittäjää nimen, toimiston tai kaupungin perusteella.

HAE TOIMISTOA

Voit olla suoraan yhteydessä haluamaasi RE/MAX-toimistoon. Hae lähintä toimistoa nimen tai kaupungin perusteella.

OTA YHTEYTTÄ

RE/MAX Finland
Eteläranta 6
00130 Helsinki
puh. 020 753 4001
info@remax.fi

FacebookTwitter

RE/MAX Finlandin ketjuorganisaatio

RE/MAX Finland | REF Real Estate Franchises Oy
Eteläranta 6, 00130 Helsinki

info@remax.fi | p.020 753 4001

 

Johto

Pasi Aalto

Pasi Aalto, toimitusjohtaja
pasi.aalto@remax.fi
Puh. 0400 322 232

 

Petri Aalto

Petri Aalto
petri.aalto@remax.fi
Puh. 0400 876 600

 
 

Franchising-rekrytointi

Tom Gammals

Tom Gammals
tom.gammals@remax.fi
Puh. 040 192 0375

 

Laura Venesjärvi

Laura Venesjärvi
laura.venesjarvi@remax.fi
Puh. 040 966 5659

 

Markku Välimäki

Markku Välimäki
Laajentumispäällikkö
markku.valimaki@remax.fi
Puh. 0400 486 333

 

Pekka Ronkainen

Pekka Ronkainen
Kehitysjohtaja
pekka.ronkainen@remax.fi
Puh. 050 3800 050

Hallinto

Nelma Korhonen

Nelma Korhonen
nelma.korhonen@remax.fi
Puh. 020 753 4001

 

Reetta Kukkonen

Reetta Kukkonen
reetta.kukkonen@remax.fi