Oletko myymässä, ostamassa tai vuokraamassa asuntoa Hämeenlinnassa?

Hämeenlinnassa voit asua esimerkiksi:

  • maaseudulla, metsässä tai palveluiden keskellä keskustassa
  • 339 eri järven rannalla
  • luonnonsuojelualueen kainalossa, kulttuurihistoriallisesti merkittävällä alueella
  • noin tunnin junamatkan päässä Helsingistä ja kolmen vartin Tampereelta
  • keskiaikaisen linnan läheisyydessä.

Hämeenlinnan asuntojen hintakehitys, eri asuinalueiden monet kasvot ja rakennushistoria ovat meille tuttuja. RE/MAX Kiinteistönvälitys Hämeenlinnan asiakkaana voit luottaa siihen, että yksi elämäsi merkittävimmistä kaupoista viedään parhaaseen mahdolliseen tulokseen erikoistuneella ammattitaidolla.

Spesialisteiltamme onnistuvat myös menestyksekkäät tontti- ja kesämökkikaupat Hämeenlinnassa ja sen naapurikunnissa. 

RE/MAX Kiinteistönvälitys Hämeenlinna

Välittäjiämme Hämeenlinnassa

Anneli Pehrman

Ota yhteyttä
Anneli Pehrman

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV RE/MAX Helmi

050 2660 anneli.pehrman@remax.fi Tutustu minuun »
Tuula Nissinen

Ota yhteyttä
Tuula Nissinen

Myyntineuvottelija, KiAT RE/MAX Helmi

045 8822 941 tuula.nissinen@remax.fi Tutustu minuun »
Pertti Kemppainen

Ota yhteyttä
Pertti Kemppainen

Myyntineuvottelija RE/MAX Helmi

040 854 9248 pertti.kemppainen@remax.fi Tutustu minuun »
Marita Koskiola

Ota yhteyttä
Marita Koskiola

Yrittäjä, Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, YAT RE/MAX Helmi

050 347 8379 marita.koskiola@remax.fi Tutustu minuun »
Arja Weeraratne

Ota yhteyttä
Arja Weeraratne

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT RE/MAX Helmi

050 548 9049 arja.weeraratne@remax.fi Tutustu minuun »
Meiju Honkavuori

Ota yhteyttä
Meiju Honkavuori

LKV, LVV, KED, kaupanvahvistaja, yMBA RE/MAX Helmi

0400 477 479 meiju.honkavuori@remax.fi Tutustu minuun »
Sirpa Miettinen

Ota yhteyttä
Sirpa Miettinen

Myyntineuvottelija, KiAT RE/MAX Helmi

044 2901 944 sirpa.miettinen@remax.fi Tutustu minuun »

Toimistomme Hämeenlinnassa

RE/MAX Helmi

Hämeenlinnan Asuntovälitys Oy LKV

Palokunnankatu 24
13100 Hämeenlinna

Puh: 050 347 8379
www.remax-helmi.fi

Haluatko lisätietoa tai ilmaisen hinta-arvion asunnostasi? Jätä yhteydenottopyyntö.

Olen myymässä asuntoani ja haluan ilmaisen arviokäynnin. Haluan, että välittäjä on minuun yhteydessä.