Ostamassa tai myymässä asuntoa Lahdesta? Anna elämäsi ehkä suurin sijoitus osaaviin käsiin!

RE/MAX:in Lahden välittäjät tuntevat Lahden alueen hintatason kehityksen, palvelut ja asuinalueiden erityispiirteet. He tarjoavat kaiken ammattitaitonsa käyttöösi, jotta asuntokauppasi sujuisivat sutjakkaasti ja lopputulos olisi sinulle mieleinen.

Lahdessa voit asua:

  • kaupungin keskustan tuntumassa, Vesijärven rannalla
  • idyllisellä rintamamiestaloalueella omenapuiden katveessa
  • maaseudulla, metsässä tai puuhakkaassa kerrostalolähiössä
  • alle tunnin junamatkan päässä Helsingistä.

Hoidamme ammattitaidolla myös tontti- ja kesämökkikaupat Lahdessa ja sen lähialueilla.

RE/MAX Kiinteistönvälitys Lahti

Välittäjämme Lahdessa

Niko Erjo

Ota yhteyttä
Niko Erjo

Kohdekuvaus, sisällöntuotto RE/MAX Noste

044 297 3382 niko.erjo@remax.fi Tutustu minuun »
Nanne Kaarre

Ota yhteyttä
Nanne Kaarre

Yrittäjä, LKV, YKV, kaupanvahvistaja RE/MAX Noste

044 3435 366 nanne.kaarre@remax.fi Tutustu minuun »
Jaana Kolu

Ota yhteyttä
Jaana Kolu

Yrittäjä, Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT RE/MAX Noste

040 5522 243 jaana.kolu@remax.fi Tutustu minuun »
Sirpa Kauhanen

Ota yhteyttä
Sirpa Kauhanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT RE/MAX Noste

044 071 2589 sirpa.kauhanen@remax.fi Tutustu minuun »
Pilvi Yli-Opas

Ota yhteyttä
Pilvi Yli-Opas

Myyntineuvottelija, KiLAT RE/MAX Noste

050 492 9203 pilvi.yli-opas@remax.fi Tutustu minuun »
Johanna Raunio

Ota yhteyttä
Johanna Raunio

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT RE/MAX Noste

0400 600 723 johanna.raunio@remax.fi Tutustu minuun »
Tiina Pajunen

Ota yhteyttä
Tiina Pajunen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, NHS RE/MAX Noste

040 542 8055 tiina.pajunen@remax.fi Tutustu minuun »
Pauli Kaarre

Ota yhteyttä
Pauli Kaarre

Yrittäjä, LKV, Myyntijohtaja, PVS, KiAT RE/MAX Noste

040 680 8565 pauli.kaarre@remax.fi Tutustu minuun »
Jouni Soininen

Ota yhteyttä
Jouni Soininen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, PVS RE/MAX Noste

045 164 8685 jouni.soininen@remax.fi Tutustu minuun »
Miia Karppinen

Ota yhteyttä
Miia Karppinen

Ylempi kiinteistönvälittäjä, YKV, LKV, KiAT, PVS RE/MAX Noste

050 360 2881 miia.karppinen@remax.fi Tutustu minuun »
Jasmiina Streng

Ota yhteyttä
Jasmiina Streng

Myyntineuvottelija RE/MAX Noste

040 589 0188 jasmiina.streng@remax.fi Tutustu minuun »
Emilia Saarinen

Ota yhteyttä
Emilia Saarinen

Myyntineuvottelija RE/MAX Noste

044 282 9304 emilia.saarinen@remax.fi Tutustu minuun »

Toimistomme Lahdessa

RE/MAX Noste

Noste Oy LKV

Viipurintie 2
15150 Lahti

Puh: 044 975 8585
www.remax-noste.fi

 

Haluatko lisätietoa tai ilmaisen hinta-arvion asunnostasi? Jätä yhteydenottopyyntö.

Olen myymässä asuntoani ja haluan ilmaisen arviokäynnin. Haluan, että välittäjä on minuun yhteydessä.