Ostamassa tai myymässä asuntoa Lahdesta? Anna elämäsi ehkä suurin sijoitus osaaviin käsiin!

RE/MAX:in Lahden välittäjät tuntevat Lahden alueen hintatason kehityksen, palvelut ja asuinalueiden erityispiirteet. He tarjoavat kaiken ammattitaitonsa käyttöösi, jotta asuntokauppasi sujuisivat sutjakkaasti ja lopputulos olisi sinulle mieleinen.

Lahdessa voit asua:

  • kaupungin keskustan tuntumassa, Vesijärven rannalla
  • idyllisellä rintamamiestaloalueella omenapuiden katveessa
  • maaseudulla, metsässä tai puuhakkaassa kerrostalolähiössä
  • alle tunnin junamatkan päässä Helsingistä.

Hoidamme ammattitaidolla myös tontti- ja kesämökkikaupat Lahdessa ja sen lähialueilla.

RE/MAX Kiinteistönvälitys Lahti

Välittäjämme Lahdessa

Satu Hätönen

Ota yhteyttä
Satu Hätönen

Kiinteistönvälittäjä, LKV RE/MAX Noste

045 169 8588 satu.hatonen@remax.fi Tutustu minuun »
Jaana Kolu

Ota yhteyttä
Jaana Kolu

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT RE/MAX Noste

040 5522 243 jaana.kolu@remax.fi Tutustu minuun »
Annika Suoniemi

Ota yhteyttä
Annika Suoniemi

Myyntineuvottelija RE/MAX Noste

040 505 5999 annika.suoniemi@remax.fi Tutustu minuun »
Sirpa Mallat

Ota yhteyttä
Sirpa Mallat

Kiinteistösihteeri, Kiinteistönvälittäjä, LKV RE/MAX Noste

040 580 4156 sirpa.mallat@remax.fi Tutustu minuun »
Pihla Hiltunen

Ota yhteyttä
Pihla Hiltunen

Myyntineuvottelija RE/MAX Noste

040 410 8284 pihla.hiltunen@remax.fi Tutustu minuun »
Johanna Raunio

Ota yhteyttä
Johanna Raunio

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT RE/MAX Noste

0400 600 723 johanna.raunio@remax.fi Tutustu minuun »
Linda Kaarre

Ota yhteyttä
Linda Kaarre

Visuaalinen suunnittelija RE/MAX Noste

040 507 4588 linda.kaarre@remax.fi Tutustu minuun »
Kari Repo

Ota yhteyttä
Kari Repo

Kiinteistönvälittäjä, LKV RE/MAX Noste

041 319 6129 kari.repo@remax.fi Tutustu minuun »
Niko Erjo

Ota yhteyttä
Niko Erjo

Kohdekuvaus, sisällöntuotto RE/MAX Noste

044 297 3382 niko.erjo@remax.fi Tutustu minuun »
Miia Karppinen

Ota yhteyttä
Miia Karppinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, PVS RE/MAX Noste

050 360 2881 miia.karppinen@remax.fi Tutustu minuun »
Jouni Soininen

Ota yhteyttä
Jouni Soininen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, PVS RE/MAX Noste

045 164 8685 jouni.soininen@remax.fi Tutustu minuun »
Igor Golnick

Ota yhteyttä
Igor Golnick

Myyntineuvottelija, KiAT RE/MAX Noste

044 080 2227 igor.golnick@remax.fi Tutustu minuun »

Toimistomme Lahdessa

RE/MAX Noste

Noste Oy LKV

Viipurintie 2
15150 Lahti

Puh: 044 975 8585
www.remax-noste.fi

 

Haluatko lisätietoa tai ilmaisen hinta-arvion asunnostasi? Jätä yhteydenottopyyntö.

Olen myymässä asuntoani ja haluan ilmaisen arviokäynnin. Haluan, että välittäjä on minuun yhteydessä.