Ostamassa tai myymässä asuntoa Lahdesta? Anna elämäsi ehkä suurin sijoitus osaaviin käsiin!

RE/MAX:in Lahden välittäjät tuntevat Lahden alueen hintatason kehityksen, palvelut ja asuinalueiden erityispiirteet. He tarjoavat kaiken ammattitaitonsa käyttöösi, jotta asuntokauppasi sujuisivat sutjakkaasti ja lopputulos olisi sinulle mieleinen.

Lahdessa voit asua:

  • kaupungin keskustan tuntumassa, Vesijärven rannalla
  • idyllisellä rintamamiestaloalueella omenapuiden katveessa
  • maaseudulla, metsässä tai puuhakkaassa kerrostalolähiössä
  • alle tunnin junamatkan päässä Helsingistä.

Hoidamme ammattitaidolla myös tontti- ja kesämökkikaupat Lahdessa ja sen lähialueilla.

RE/MAX Kiinteistönvälitys Lahti

Välittäjämme Lahdessa

Nanne Kaarre

Ota yhteyttä
Nanne Kaarre

Yrittäjä, LKV, YKV, kaupanvahvistaja RE/MAX Noste

044 3435 366 nanne.kaarre@remax.fi Tutustu minuun »
Satu Hätönen

Ota yhteyttä
Satu Hätönen

Kiinteistönvälittäjä, LKV RE/MAX Noste

045 169 8588 satu.hatonen@remax.fi Tutustu minuun »
Jouni Soininen

Ota yhteyttä
Jouni Soininen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, PVS RE/MAX Noste

045 164 8685 jouni.soininen@remax.fi Tutustu minuun »
Pauli Kaarre

Ota yhteyttä
Pauli Kaarre

Kiinteistönvälittäjä LKV, Myyntijohtaja, PVS, KiAT RE/MAX Noste

040 680 8565 pauli.kaarre@remax.fi Tutustu minuun »
Kari Repo

Ota yhteyttä
Kari Repo

Kiinteistönvälittäjä, LKV RE/MAX Noste

041 319 6129 kari.repo@remax.fi Tutustu minuun »
Sirpa Mallat

Ota yhteyttä
Sirpa Mallat

Kiinteistösihteeri, Kiinteistönvälittäjä, LKV RE/MAX Noste

040 580 4156 sirpa.mallat@remax.fi Tutustu minuun »
Tiina Pajunen

Ota yhteyttä
Tiina Pajunen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, NHS RE/MAX Noste

040 542 8055 tiina.pajunen@remax.fi Tutustu minuun »
Sirpa Kauhanen

Ota yhteyttä
Sirpa Kauhanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT RE/MAX Noste

044 071 2589 sirpa.kauhanen@remax.fi Tutustu minuun »
Teemu Kirjonen

Ota yhteyttä
Teemu Kirjonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, rak.ins., PVS, NHS RE/MAX Noste

040 737 1887 teemu.kirjonen@remax.fi Tutustu minuun »
Marko Pirkkalainen

Ota yhteyttä
Marko Pirkkalainen

Kohdekuvaus, sisällöntuotto RE/MAX Noste

050 404 9126 marko.pirkkalainen@remax.fi Tutustu minuun »
Miia Karppinen

Ota yhteyttä
Miia Karppinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, PVS RE/MAX Noste

050 360 2881 miia.karppinen@remax.fi Tutustu minuun »
Jaana Kolu

Ota yhteyttä
Jaana Kolu

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT RE/MAX Noste

040 5522 243 jaana.kolu@remax.fi Tutustu minuun »

Toimistomme Lahdessa

RE/MAX Noste

Noste Oy LKV

Viipurintie 2
15150 Lahti

Puh: 044 975 8585
www.remax-noste.fi

 

Haluatko lisätietoa tai ilmaisen hinta-arvion asunnostasi? Jätä yhteydenottopyyntö.

Olen myymässä asuntoani ja haluan ilmaisen arviokäynnin. Haluan, että välittäjä on minuun yhteydessä.