Ostamassa tai myymässä asuntoa Lahdesta? Anna elämäsi ehkä suurin sijoitus osaaviin käsiin!

RE/MAX:in Lahden välittäjät tuntevat Lahden alueen hintatason kehityksen, palvelut ja asuinalueiden erityispiirteet. He tarjoavat kaiken ammattitaitonsa käyttöösi, jotta asuntokauppasi sujuisivat sutjakkaasti ja lopputulos olisi sinulle mieleinen.

Lahdessa voit asua:

  • kaupungin keskustan tuntumassa, Vesijärven rannalla
  • idyllisellä rintamamiestaloalueella omenapuiden katveessa
  • maaseudulla, metsässä tai puuhakkaassa kerrostalolähiössä
  • alle tunnin junamatkan päässä Helsingistä.

Hoidamme ammattitaidolla myös tontti- ja kesämökkikaupat Lahdessa ja sen lähialueilla.

RE/MAX Kiinteistönvälitys Lahti

Välittäjämme Lahdessa

Satu Hätönen

Ota yhteyttä
Satu Hätönen

Kiinteistönvälittäjä, LKV RE/MAX Noste

045 169 8588 satu.hatonen@remax.fi Tutustu minuun »
Jaana Kolu

Ota yhteyttä
Jaana Kolu

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT RE/MAX Noste

040 5522 243 jaana.kolu@remax.fi Tutustu minuun »
Pihla Hiltunen

Ota yhteyttä
Pihla Hiltunen

Myyntineuvottelija RE/MAX Noste

040 410 8284 pihla.hiltunen@remax.fi Tutustu minuun »
Jere Kokko

Ota yhteyttä
Jere Kokko

Myyntineuvottelija RE/MAX Noste

040 759 0073 jere.kokko@remax.fi Tutustu minuun »
Nanne Kaarre

Ota yhteyttä
Nanne Kaarre

Yrittäjä, LKV, YKV, kaupanvahvistaja RE/MAX Noste

044 3435 366 nanne.kaarre@remax.fi Tutustu minuun »
Juha Muotka

Ota yhteyttä
Juha Muotka

Myyntineuvottelija RE/MAX Noste

040 8236 306 juha.muotka@remax.fi Tutustu minuun »
Annika Suoniemi

Ota yhteyttä
Annika Suoniemi

Myyntineuvottelija RE/MAX Noste

040 505 5999 annika.suoniemi@remax.fi Tutustu minuun »
Johanna Raunio

Ota yhteyttä
Johanna Raunio

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT RE/MAX Noste

0400 600 723 johanna.raunio@remax.fi Tutustu minuun »
Teemu Kirjonen

Ota yhteyttä
Teemu Kirjonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, rak.ins., PVS, NHS RE/MAX Noste

040 737 1887 teemu.kirjonen@remax.fi Tutustu minuun »
Igor Golnick

Ota yhteyttä
Igor Golnick

Myyntineuvottelija RE/MAX Noste

044 080 2227 igor.golnick@remax.fi Tutustu minuun »
Marianne Björn

Ota yhteyttä
Marianne Björn

Kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT RE/MAX Noste

050 328 8207 marianne.bjorn@remax.fi Tutustu minuun »
Eila Repo

Ota yhteyttä
Eila Repo

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV RE/MAX Noste

050 370 0266 eila.repo@remax.fi Tutustu minuun »

Toimistomme Lahdessa

RE/MAX Noste

Noste Oy LKV

Viipurintie 2
15150 Lahti

Puh: 044 975 8585
www.remax-noste.fi

 

Haluatko lisätietoa tai ilmaisen hinta-arvion asunnostasi? Jätä yhteydenottopyyntö.

Olen myymässä asuntoani ja haluan ilmaisen arviokäynnin. Haluan, että välittäjä on minuun yhteydessä.