Myymässä tai ostamassa kotia Lappeenrannasta? Haussa kesämökki Saimaan rannalta? Käänny meidän puoleemme!

Lappeenrannan seudulla kaunis järviluonto ympäröi kaikkea. Rakennuskantaa riittää 1800-luvun lopun upeista varuskuntarakennuksista moderniin kampusalueeseen.

Etelä-Karjalan helmen läpikotaisin tuntevat kiinteistövälittäjämme luotsaavat asuntokauppasi onnistuneeseen lopputulokseen. Asiakkaanamme pääset hyötymään paikallistuntemuksestamme ja tekemään turvallisesti elämäsi ehkä merkittävimmät kaupat.

Meiltä saat myös luotettavaa tietoa mm.

  • Lappeenrannan eri asuinalueiden piirteistä, palveluista ja hintakehityksestä
  • Asumisen ja rakennuttamisen ajankohtaisista kysymyksistä
  • Mökkien, harvinaisempien kiinteistöjen ja tonttien arvosta Lappeenrannassa.

Ota yhteyttä, tehdään kiinteistökaupoistasi kannattavat!

 

 

RE/MAX Kiinteistönvälitys Lappeenranta

Välittäjämme Lappeenrannassa

Jukka Suninen

Ota yhteyttä
Jukka Suninen

RE/MAX Asuntomeklarit

0400 504 596 jukka.suninen@remax.fi Tutustu minuun »
Mika Laitinen

Ota yhteyttä
Mika Laitinen

Yrittäjä, LKV, KED, NHS, kaupanvahvistaja RE/MAX Asuntomeklarit

050 514 2680 mika.laitinen@remax.fi Tutustu minuun »
Reijo Mätinki

Ota yhteyttä
Reijo Mätinki

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, PVS RE/MAX Asuntomeklarit

044 230 7959 reijo.matinki@remax.fi Tutustu minuun »
Terttu Finska

Ota yhteyttä
Terttu Finska

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, PVS RE/MAX Asuntomeklarit

045 640 7270 terttu.finska@remax.fi Tutustu minuun »
Hanne Laitinen

Ota yhteyttä
Hanne Laitinen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, NHS RE/MAX Asuntomeklarit

050 567 4230 hanne.laitinen@remax.fi Tutustu minuun »
Joni Reponen

Ota yhteyttä
Joni Reponen

Myyntineuvottelija RE/MAX Asuntomeklarit

044 241 2613 joni.reponen@remax.fi Tutustu minuun »
Mika Nikunen

Ota yhteyttä
Mika Nikunen

Myyntineuvottelija RE/MAX Asuntomeklarit

0400 708 886 mika.nikunen@remax.fi Tutustu minuun »

Toimistomme Lappeenrannassa

RE/MAX Asuntomeklarit

Saimaan Kodit Oy

Valtakatu 48
53100 Lappeenranta

Puh: 050 555 3361

Haluatko lisätietoa tai ilmaisen hinta-arvion asunnostasi? Jätä yhteydenottopyyntö.

Olen myymässä asuntoani ja haluan ilmaisen arviokäynnin. Haluan, että välittäjä on minuun yhteydessä.