Suunnitelmissa kodin myynti tai osto Tampereelta? RE/MAX Kiinteistönvälitys Tampere on apunasi asuntokaupassa. Toimimme Tampereen alueella kahden toimiston voimin.

Tampereen kiinteistövälitys on tarkkaa työtä: vanhojen arvoalueiden, idyllisten puutaloalueiden, modernien älykotien ja kodikkaiden lähiöiden kirjoma kaupunki vaatii välittäjältä vankkaa asiantuntemusta. Sitä tarvitaan, jotta kiinteistökaupoissasi päästäisiin kannaltasi parhaaseen mahdolliseen lopputulokseen. Toimintasäteemme kattaa koko Tampereen seudun mukaan lukien muun muassa Ylöjärven, Pirkkalan, Lempäälän ja Sastamalan.

Kun käytössäsi on vankka paikallistuntemuksemme ja kokemuksemme, voit olla turvallisin mielin elämäsi ehkä suurimpien kauppojen kanssa. Seuraamme tiiviisti mm:

  • Tampereen eri asuinalueiden hintatason ja palveluiden kehittymistä
  • Asumisen ajankohtaisia kysymyksiä Tampereella
  • Yrityskiinteistöjen kysyntää ja tarjontaa.

Samalla säästämme asiakkaamme ikäviltä yllätyksiltä ja varmistamme, että kiinteistöstä maksetaan juuri oikea hinta.

Tarjoamme sinulle erikoistunutta osaamista myös kesämökkien, arvokiinteistöjen ja tonttien välitykseen.

Ota yhteyttä, tehdään asuntokaupoistasi kannattavat!

RE/MAX Kiinteistönvälitys Tampere

Välittäjämme Tampereella

Teemu Jokinen

Ota yhteyttä
Teemu Jokinen

Myyntineuvottelija RE/MAX Capital

044 242 2089 teemu.jokinen@remax.fi Tutustu minuun »
Harri Hakkarainen

Ota yhteyttä
Harri Hakkarainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV RE/MAX Capital

040 350 4737 harri.hakkarainen@remax.fi Tutustu minuun »
Maria Anttila

Ota yhteyttä
Maria Anttila

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV RE/MAX Center

040 734 7272 maria.anttila@remax.fi Tutustu minuun »
Susanna Metelinen

Ota yhteyttä
Susanna Metelinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, NHS RE/MAX Center

+358 40 571 0398 susanna.metelinen@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Ojala

Ota yhteyttä
Sari Ojala

Myyntineuvottelija RE/MAX Center

050 411 7871 sari.ojala@remax.fi Tutustu minuun »
Johanna Kinnunen

Ota yhteyttä
Johanna Kinnunen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, kaupanvahvistaja RE/MAX Center

+358 50 590 9972 johanna.kinnunen@remax.fi Tutustu minuun »
Juha Tupala

Ota yhteyttä
Juha Tupala

Yrittäjä, KiAT RE/MAX Center

+358 400 611 361 juha.tupala@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Saarinen

Ota yhteyttä
Sari Saarinen

Myyntineuvottelija RE/MAX Capital

045 678 1095 sari.saarinen@remax.fi Tutustu minuun »
Pasi Bergqvist

Ota yhteyttä
Pasi Bergqvist

Yrittäjä, LKV, NHS RE/MAX Capital

040 120 5010 pasi.bergqvist@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Karvonen

Ota yhteyttä
Sari Karvonen

Kiinteistönvälittäjä LKV, MBA, Sisustussuunnitt. RE/MAX Capital

040 120 5008 sari.karvonen@remax.fi Tutustu minuun »
Marja Leppänen

Ota yhteyttä
Marja Leppänen

Kiinteistönvälittäjä, LKV RE/MAX Center

0400 728 694 marja.leppanen@remax.fi Tutustu minuun »
Tarja Salonen

Ota yhteyttä
Tarja Salonen

Myyntisihteeri RE/MAX Capital

040 120 5006 tarja.salonen@remax.fi Tutustu minuun »

Toimistomme Tampereella

RE/MAX Capital

Tampereen Capital LKV Oy

Keskustori 1 (2.krs)
33100 Tampere

Puh: 03 7177 400

RE/MAX Center

PMJ-Yhtiöt Oy

Sammonkatu 22-24 lh 14
33540 Tampere

Puh: 045 118 6811
www.remax-center.fi

Haluatko lisätietoa tai ilmaisen hinta-arvion asunnostasi? Jätä yhteydenottopyyntö.

 

Olen myymässä asuntoani ja haluan ilmaisen arviokäynnin. Haluan, että välittäjä on minuun yhteydessä.