Suunnitelmissa kodin myynti tai osto Tampereelta? RE/MAX Kiinteistönvälitys Tampere on apunasi asuntokaupassa. Toimimme Tampereen alueella kahden toimiston voimin.

Tampereen kiinteistövälitys on tarkkaa työtä: vanhojen arvoalueiden, idyllisten puutaloalueiden, modernien älykotien ja kodikkaiden lähiöiden kirjoma kaupunki vaatii välittäjältä vankkaa asiantuntemusta. Sitä tarvitaan, jotta kiinteistökaupoissasi päästäisiin kannaltasi parhaaseen mahdolliseen lopputulokseen. Toimintasäteemme kattaa koko Tampereen seudun mukaan lukien muun muassa Ylöjärven, Pirkkalan, Lempäälän ja Sastamalan.

Kun käytössäsi on vankka paikallistuntemuksemme ja kokemuksemme, voit olla turvallisin mielin elämäsi ehkä suurimpien kauppojen kanssa. Seuraamme tiiviisti mm:

  • Tampereen eri asuinalueiden hintatason ja palveluiden kehittymistä
  • Asumisen ajankohtaisia kysymyksiä Tampereella
  • Yrityskiinteistöjen kysyntää ja tarjontaa.

Samalla säästämme asiakkaamme ikäviltä yllätyksiltä ja varmistamme, että kiinteistöstä maksetaan juuri oikea hinta.

Tarjoamme sinulle erikoistunutta osaamista myös kesämökkien, arvokiinteistöjen ja tonttien välitykseen.

Ota yhteyttä, tehdään asuntokaupoistasi kannattavat!

RE/MAX Kiinteistönvälitys Tampere

Välittäjämme Tampereella

Jyrki Vuori

Ota yhteyttä
Jyrki Vuori

Myyntineuvottelija RE/MAX Center

045 230 7955 jyrki.vuori@remax.fi Tutustu minuun »
Marjukka Mikkola

Ota yhteyttä
Marjukka Mikkola

Myyntineuvottelija RE/MAX Capital

040 545 6708 marjukka.mikkola@remax.fi Tutustu minuun »
Tero Naskali

Ota yhteyttä
Tero Naskali

Kiinteistönvälittäjä, LKV, NHS RE/MAX Center

045 276 6559 tero.naskali@remax.fi Tutustu minuun »
Johanna Kinnunen

Ota yhteyttä
Johanna Kinnunen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, kaupanvahvistaja RE/MAX Center

+358 50 590 9972 johanna.kinnunen@remax.fi Tutustu minuun »
Kiril Kabanen

Ota yhteyttä
Kiril Kabanen

Trainee RE/MAX Capital

050 531 6033 kiril.kabanen@remax.fi Tutustu minuun »
Marita Kiuru

Ota yhteyttä
Marita Kiuru

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, BBA, PVS RE/MAX Center

045 111 3434 marita.kiuru@remax.fi Tutustu minuun »
Vanessa Salminen

Ota yhteyttä
Vanessa Salminen

Myyntineuvottelija RE/MAX Center

044 989 3394 vanessa.salminen@remax.fi Tutustu minuun »
Harri Hakkarainen

Ota yhteyttä
Harri Hakkarainen

Yrittäjä, Kiinteistönvälittäjä, LKV RE/MAX Capital

040 350 4737 harri.hakkarainen@remax.fi Tutustu minuun »
Tuomas  Hyvärinen

Ota yhteyttä
Tuomas Hyvärinen

Trainee RE/MAX Capital

040 670 7039 tuomas.hyvarinen@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Ojala

Ota yhteyttä
Sari Ojala

Myyntineuvottelija, KiAT RE/MAX Center

050 411 7871 sari.ojala@remax.fi Tutustu minuun »
Tuomas Laaksonen

Ota yhteyttä
Tuomas Laaksonen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV RE/MAX Capital

044 992 7699 tuomas.laaksonen@remax.fi Tutustu minuun »
Sanni Reinola

Ota yhteyttä
Sanni Reinola

Kiinteistönvälittäjä, LKV RE/MAX Center

+358 44 258 4428 sanni.reinola@remax.fi Tutustu minuun »

Toimistomme Tampereella

RE/MAX Capital

Pirkanmaan asuntokauppa LKV Oy

Lempääläntie 21,
Prisma Koivistonkylä 2 krs.
33820 Tampere

Puh: 040 350 4737

RE/MAX Center

PMJ-Yhtiöt Oy

Sammonkatu 22-24 lh 14
33540 Tampere

Puh: 045 118 6811
www.remax-center.fi

Haluatko lisätietoa tai ilmaisen hinta-arvion asunnostasi? Jätä yhteydenottopyyntö.

 

Olen myymässä asuntoani ja haluan ilmaisen arviokäynnin. Haluan, että välittäjä on minuun yhteydessä.