Suunnitelmissa kodin myynti tai osto Tampereelta? RE/MAX Kiinteistönvälitys Tampere on apunasi asuntokaupassa. Toimimme Tampereen alueella kahden toimiston voimin.

Tampereen kiinteistövälitys on tarkkaa työtä: vanhojen arvoalueiden, idyllisten puutaloalueiden, modernien älykotien ja kodikkaiden lähiöiden kirjoma kaupunki vaatii välittäjältä vankkaa asiantuntemusta. Sitä tarvitaan, jotta kiinteistökaupoissasi päästäisiin kannaltasi parhaaseen mahdolliseen lopputulokseen. Toimintasäteemme kattaa koko Tampereen seudun mukaan lukien muun muassa Ylöjärven, Pirkkalan, Lempäälän ja Sastamalan.

Kun käytössäsi on vankka paikallistuntemuksemme ja kokemuksemme, voit olla turvallisin mielin elämäsi ehkä suurimpien kauppojen kanssa. Seuraamme tiiviisti mm:

  • Tampereen eri asuinalueiden hintatason ja palveluiden kehittymistä
  • Asumisen ajankohtaisia kysymyksiä Tampereella
  • Yrityskiinteistöjen kysyntää ja tarjontaa.

Samalla säästämme asiakkaamme ikäviltä yllätyksiltä ja varmistamme, että kiinteistöstä maksetaan juuri oikea hinta.

Tarjoamme sinulle erikoistunutta osaamista myös kesämökkien, arvokiinteistöjen ja tonttien välitykseen.

Ota yhteyttä, tehdään asuntokaupoistasi kannattavat!

RE/MAX Kiinteistönvälitys Tampere

Välittäjämme Tampereella

Tero Naskali

Ota yhteyttä
Tero Naskali

Kiinteistönvälittäjä, LKV, NHS RE/MAX Center

045 276 6559 tero.naskali@remax.fi Tutustu minuun »
Tarja Salonen

Ota yhteyttä
Tarja Salonen

Myyntisihteeri RE/MAX Capital

040 120 5006 tarja.salonen@remax.fi Tutustu minuun »
Vanessa Salminen

Ota yhteyttä
Vanessa Salminen

Myyntineuvottelija RE/MAX Center

044 989 3394 vanessa.salminen@remax.fi Tutustu minuun »
Sanni Reinola

Ota yhteyttä
Sanni Reinola

Kiinteistönvälittäjä, LKV RE/MAX Center

+358 44 258 4428 sanni.reinola@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Ojala

Ota yhteyttä
Sari Ojala

Myyntineuvottelija, KiAT RE/MAX Center

050 411 7871 sari.ojala@remax.fi Tutustu minuun »
Jaana Roiha

Ota yhteyttä
Jaana Roiha

Kiinteistönvälittäjä, YKV, LKV, kaupanvahvistaja RE/MAX Capital

050 576 7722 jaana.roiha@remax.fi Tutustu minuun »
Anna Hakkarainen

Ota yhteyttä
Anna Hakkarainen

Myyntineuvottelija RE/MAX Capital

anna.hakkarainen@remax.fi Tutustu minuun »
Harri Hakkarainen

Ota yhteyttä
Harri Hakkarainen

Yrittäjä, Kiinteistönvälittäjä, LKV RE/MAX Capital

040 350 4737 harri.hakkarainen@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Saarinen

Ota yhteyttä
Sari Saarinen

Myyntineuvottelija RE/MAX Capital

045 678 1095 sari.saarinen@remax.fi Tutustu minuun »
Tuomas Laaksonen

Ota yhteyttä
Tuomas Laaksonen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV RE/MAX Center

044 992 7699 tuomas.laaksonen@remax.fi Tutustu minuun »
Johanna Kinnunen

Ota yhteyttä
Johanna Kinnunen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, kaupanvahvistaja RE/MAX Capital

+358 50 590 9972 johanna.kinnunen@remax.fi Tutustu minuun »
Marjukka Mikkola

Ota yhteyttä
Marjukka Mikkola

Myyntineuvottelija RE/MAX Center

040 545 6708 marjukka.mikkola@remax.fi Tutustu minuun »

Toimistomme Tampereella

RE/MAX Capital

Pirkanmaan asuntokauppa LKV Oy

Lempääläntie 21,
Prisma Koivistonkylä 2 krs.
33820 Tampere

Puh: 040 350 4737

RE/MAX Center

PMJ-Yhtiöt Oy

Sammonkatu 22-24 lh 14
33540 Tampere

Puh: 045 118 6811
www.remax-center.fi

Haluatko lisätietoa tai ilmaisen hinta-arvion asunnostasi? Jätä yhteydenottopyyntö.

 

Olen myymässä asuntoani ja haluan ilmaisen arviokäynnin. Haluan, että välittäjä on minuun yhteydessä.