Suunnitelmissa kodin myynti tai osto Tampereelta? RE/MAX Kiinteistönvälitys Tampere on apunasi asuntokaupassa. Toimimme Tampereen alueella kahden toimiston voimin.

Tampereen kiinteistövälitys on tarkkaa työtä: vanhojen arvoalueiden, idyllisten puutaloalueiden, modernien älykotien ja kodikkaiden lähiöiden kirjoma kaupunki vaatii välittäjältä vankkaa asiantuntemusta. Sitä tarvitaan, jotta kiinteistökaupoissasi päästäisiin kannaltasi parhaaseen mahdolliseen lopputulokseen. Toimintasäteemme kattaa koko Tampereen seudun mukaan lukien muun muassa Ylöjärven, Pirkkalan, Lempäälän ja Sastamalan.

Kun käytössäsi on vankka paikallistuntemuksemme ja kokemuksemme, voit olla turvallisin mielin elämäsi ehkä suurimpien kauppojen kanssa. Seuraamme tiiviisti mm:

  • Tampereen eri asuinalueiden hintatason ja palveluiden kehittymistä
  • Asumisen ajankohtaisia kysymyksiä Tampereella
  • Yrityskiinteistöjen kysyntää ja tarjontaa.

Samalla säästämme asiakkaamme ikäviltä yllätyksiltä ja varmistamme, että kiinteistöstä maksetaan juuri oikea hinta.

Tarjoamme sinulle erikoistunutta osaamista myös kesämökkien, arvokiinteistöjen ja tonttien välitykseen.

Ota yhteyttä, tehdään asuntokaupoistasi kannattavat!

RE/MAX Kiinteistönvälitys Tampere

Välittäjämme Tampereella

Maria Anttila

Ota yhteyttä
Maria Anttila

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV RE/MAX Center

040 734 7272 maria.anttila@remax.fi Tutustu minuun »
Harri Hakkarainen

Ota yhteyttä
Harri Hakkarainen

Yrittäjä, Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV RE/MAX Capital

040 350 4737 harri.hakkarainen@remax.fi Tutustu minuun »
Juha Tupala

Ota yhteyttä
Juha Tupala

Yrittäjä, KiAT RE/MAX Center

+358 400 611 361 juha.tupala@remax.fi Tutustu minuun »
Jussi Mustonen

Ota yhteyttä
Jussi Mustonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV RE/MAX Center

0400 751 374 jussi.mustonen@remax.fi Tutustu minuun »
Tuomas Laaksonen

Ota yhteyttä
Tuomas Laaksonen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV RE/MAX Capital

044 992 7699 tuomas.laaksonen@remax.fi Tutustu minuun »
Tero Naskali

Ota yhteyttä
Tero Naskali

Kiinteistönvälittäjä, LKV, NHS RE/MAX Center

045 276 6559 tero.naskali@remax.fi Tutustu minuun »
Hannu Majava

Ota yhteyttä
Hannu Majava

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT RE/MAX Center

0500 685 630 hannu.majava@remax.fi Tutustu minuun »
Marita Kiuru

Ota yhteyttä
Marita Kiuru

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, BBA, PVS RE/MAX Center

045 111 3434 marita.kiuru@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Saarinen

Ota yhteyttä
Sari Saarinen

Myyntineuvottelija RE/MAX Capital

045 678 1095 sari.saarinen@remax.fi Tutustu minuun »
Marjukka Mikkola

Ota yhteyttä
Marjukka Mikkola

Myyntineuvottelija RE/MAX Capital

040 545 6708 marjukka.mikkola@remax.fi Tutustu minuun »
Tiina Bergqvist

Ota yhteyttä
Tiina Bergqvist

Kiinteistönvälittäjä, LKV, NHS, kaupanvahvistaja RE/MAX Capital

040 120 5001 tiina.bergqvist@remax.fi Tutustu minuun »
Teemu Jokinen

Ota yhteyttä
Teemu Jokinen

Myyntineuvottelija RE/MAX Capital

044 242 2089 teemu.jokinen@remax.fi Tutustu minuun »

Toimistomme Tampereella

RE/MAX Capital

Pirkanmaan asuntokauppa LKV Oy

Keskustori 1
33100 Tampere

RE/MAX Center

PMJ-Yhtiöt Oy

Sammonkatu 22-24 lh 14
33540 Tampere

Puh: 045 118 6811
www.remax-center.fi

Haluatko lisätietoa tai ilmaisen hinta-arvion asunnostasi? Jätä yhteydenottopyyntö.

 

Olen myymässä asuntoani ja haluan ilmaisen arviokäynnin. Haluan, että välittäjä on minuun yhteydessä.