Suunnitelmissa kodin myynti tai osto Tampereelta? RE/MAX Kiinteistönvälitys Tampere on apunasi asuntokaupassa. Toimimme Tampereen alueella kahden toimiston voimin.

Tampereen kiinteistövälitys on tarkkaa työtä: vanhojen arvoalueiden, idyllisten puutaloalueiden, modernien älykotien ja kodikkaiden lähiöiden kirjoma kaupunki vaatii välittäjältä vankkaa asiantuntemusta. Sitä tarvitaan, jotta kiinteistökaupoissasi päästäisiin kannaltasi parhaaseen mahdolliseen lopputulokseen. Toimintasäteemme kattaa koko Tampereen seudun mukaan lukien muun muassa Ylöjärven, Pirkkalan, Lempäälän ja Sastamalan.

Kun käytössäsi on vankka paikallistuntemuksemme ja kokemuksemme, voit olla turvallisin mielin elämäsi ehkä suurimpien kauppojen kanssa. Seuraamme tiiviisti mm:

  • Tampereen eri asuinalueiden hintatason ja palveluiden kehittymistä
  • Asumisen ajankohtaisia kysymyksiä Tampereella
  • Yrityskiinteistöjen kysyntää ja tarjontaa.

Samalla säästämme asiakkaamme ikäviltä yllätyksiltä ja varmistamme, että kiinteistöstä maksetaan juuri oikea hinta.

Tarjoamme sinulle erikoistunutta osaamista myös kesämökkien, arvokiinteistöjen ja tonttien välitykseen.

Ota yhteyttä, tehdään asuntokaupoistasi kannattavat!

RE/MAX Kiinteistönvälitys Tampere

Välittäjämme Tampereella

Sanni Reinola

Ota yhteyttä
Sanni Reinola

Kiinteistönvälittäjä, LKV RE/MAX Center

+358 44 258 4428 sanni.reinola@remax.fi Tutustu minuun »
Tuomas Laaksonen

Ota yhteyttä
Tuomas Laaksonen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV RE/MAX Capital

044 992 7699 tuomas.laaksonen@remax.fi Tutustu minuun »
Vanessa Salminen

Ota yhteyttä
Vanessa Salminen

Myyntineuvottelija RE/MAX Center

044 989 3394 vanessa.salminen@remax.fi Tutustu minuun »
Tero Naskali

Ota yhteyttä
Tero Naskali

Kiinteistönvälittäjä, LKV, NHS RE/MAX Center

045 276 6559 tero.naskali@remax.fi Tutustu minuun »
Miina Varjonen

Ota yhteyttä
Miina Varjonen

Trainee RE/MAX Capital

040 736 1361 miina.varjonen@remax.fi Tutustu minuun »
Anna Hakkarainen

Ota yhteyttä
Anna Hakkarainen

Trainee RE/MAX Capital

anna.hakkarainen@remax.fi Tutustu minuun »
Marja Leppänen

Ota yhteyttä
Marja Leppänen

Kiinteistönvälittäjä, LKV RE/MAX Center

0400 728 694 marja.leppanen@remax.fi Tutustu minuun »
Kiril Kabanen

Ota yhteyttä
Kiril Kabanen

Myyntineuvottelija RE/MAX Capital

050 531 6033 kiril.kabanen@remax.fi Tutustu minuun »
Jussi Mustonen

Ota yhteyttä
Jussi Mustonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV RE/MAX Center

0400 751 374 jussi.mustonen@remax.fi Tutustu minuun »
Jaana Roiha

Ota yhteyttä
Jaana Roiha

Kiinteistönvälittäjä, YKV, LKV, kaupanvahvistaja RE/MAX Capital

050 576 7722 jaana.roiha@remax.fi Tutustu minuun »
Marjukka Mikkola

Ota yhteyttä
Marjukka Mikkola

Myyntineuvottelija RE/MAX Center

040 545 6708 marjukka.mikkola@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Saarinen

Ota yhteyttä
Sari Saarinen

Myyntineuvottelija RE/MAX Capital

045 678 1095 sari.saarinen@remax.fi Tutustu minuun »

Toimistomme Tampereella

RE/MAX Capital

Pirkanmaan asuntokauppa LKV Oy

Lempääläntie 21,
Prisma Koivistonkylä 2 krs.
33820 Tampere

Puh: 040 350 4737

RE/MAX Center

PMJ-Yhtiöt Oy

Sammonkatu 22-24 lh 14
33540 Tampere

Puh: 045 118 6811
www.remax-center.fi

Haluatko lisätietoa tai ilmaisen hinta-arvion asunnostasi? Jätä yhteydenottopyyntö.

 

Olen myymässä asuntoani ja haluan ilmaisen arviokäynnin. Haluan, että välittäjä on minuun yhteydessä.