Suunnitelmissa kodin myynti tai osto Tampereelta? RE/MAX Kiinteistönvälitys Tampere on apunasi asuntokaupassa. Toimimme Tampereen alueella kahden toimiston voimin.

Tampereen kiinteistövälitys on tarkkaa työtä: vanhojen arvoalueiden, idyllisten puutaloalueiden, modernien älykotien ja kodikkaiden lähiöiden kirjoma kaupunki vaatii välittäjältä vankkaa asiantuntemusta. Sitä tarvitaan, jotta kiinteistökaupoissasi päästäisiin kannaltasi parhaaseen mahdolliseen lopputulokseen. Toimintasäteemme kattaa koko Tampereen seudun mukaan lukien muun muassa Ylöjärven, Pirkkalan, Lempäälän ja Sastamalan.

Kun käytössäsi on vankka paikallistuntemuksemme ja kokemuksemme, voit olla turvallisin mielin elämäsi ehkä suurimpien kauppojen kanssa. Seuraamme tiiviisti mm:

  • Tampereen eri asuinalueiden hintatason ja palveluiden kehittymistä
  • Asumisen ajankohtaisia kysymyksiä Tampereella
  • Yrityskiinteistöjen kysyntää ja tarjontaa.

Samalla säästämme asiakkaamme ikäviltä yllätyksiltä ja varmistamme, että kiinteistöstä maksetaan juuri oikea hinta.

Tarjoamme sinulle erikoistunutta osaamista myös kesämökkien, arvokiinteistöjen ja tonttien välitykseen.

Ota yhteyttä, tehdään asuntokaupoistasi kannattavat!

RE/MAX Kiinteistönvälitys Tampere

Välittäjämme Tampereella

Johanna Kinnunen

Ota yhteyttä
Johanna Kinnunen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, kaupanvahvistaja RE/MAX Capital

+358 50 590 9972 johanna.kinnunen@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Ojala

Ota yhteyttä
Sari Ojala

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT RE/MAX Center

050 411 7871 sari.ojala@remax.fi Tutustu minuun »
Juha Tupala

Ota yhteyttä
Juha Tupala

Yrittäjä, KiAT RE/MAX Center

+358 400 611 361 juha.tupala@remax.fi Tutustu minuun »
Marjukka Mikkola

Ota yhteyttä
Marjukka Mikkola

Myyntineuvottelija, KiLAT RE/MAX Center

040 545 6708 marjukka.mikkola@remax.fi Tutustu minuun »
Marita Kiuru

Ota yhteyttä
Marita Kiuru

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, BBA, PVS RE/MAX Center

045 111 3434 marita.kiuru@remax.fi Tutustu minuun »
Minna Pyhälä

Ota yhteyttä
Minna Pyhälä

Myyntineuvottelija RE/MAX Center

040 572 6104 minna.pyhala@remax.fi Tutustu minuun »
Outi Johansson

Ota yhteyttä
Outi Johansson

Myyntineuvottelija RE/MAX Center

045 272 3992 outi.johansson@remax.fi Tutustu minuun »
Anna Hakkarainen

Ota yhteyttä
Anna Hakkarainen

Trainee RE/MAX Capital

050 309 8035 anna.hakkarainen@remax.fi Tutustu minuun »
Ilari Juslén

Ota yhteyttä
Ilari Juslén

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV RE/MAX Capital

044 030 3333 ilari.juslen@remax.fi Tutustu minuun »
Jyrki Vuori

Ota yhteyttä
Jyrki Vuori

Myyntineuvottelija RE/MAX Center

045 230 7955 jyrki.vuori@remax.fi Tutustu minuun »
Tuomas Laaksonen

Ota yhteyttä
Tuomas Laaksonen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV RE/MAX Center

044 992 7699 tuomas.laaksonen@remax.fi Tutustu minuun »
Jaana Roiha

Ota yhteyttä
Jaana Roiha

Kiinteistönvälittäjä, YKV, LKV, kaupanvahvistaja RE/MAX Capital

050 576 7722 jaana.roiha@remax.fi Tutustu minuun »

Toimistomme Tampereella

RE/MAX Capital

Pirkanmaan asuntokauppa LKV Oy

Lempääläntie 21,
Prisma Koivistonkylä 2 krs.
33820 Tampere

Puh: 040 350 4737

RE/MAX Center

PMJ-Yhtiöt Oy

Sammonkatu 22-24 lh 14
33540 Tampere

Puh: 045 118 6811
www.remax-center.fi

Haluatko lisätietoa tai ilmaisen hinta-arvion asunnostasi? Jätä yhteydenottopyyntö.

 

Olen myymässä asuntoani ja haluan ilmaisen arviokäynnin. Haluan, että välittäjä on minuun yhteydessä.