Etsimässä tai myymässä asuntoa Turusta? Mitä suurempia päätöksiä olet tekemässä, sitä vankempaa asiantuntemusta tarvitset onnistumiseen.

Turun seutuun erikoistuneilta kiinteistönvälittäjiltämme saat vastaukset kaikkiin Turkua koskeviin asumiskysymyksiisi – olivat ne sitten suuria tai pieniä.

Kokeile vaikka näitä:

  • Millaista on asua Turussa?
  • Paljonko asunnot maksavat Turun eri alueilla ja kuinka hinnat kehittyvät?
  • Minkälainen Turun eri asuinalueiden historia ja fiilis on?
  • Minkälainen kaupunki Turku on asuntosijoittajan näkökulmasta?

Turku jo itsessään on niin monipuolinen kaupunki, että asuntokaupat edellyttävät laajaa ja perusteellista paikallistuntemusta.

Ota yhteyttä, päästetään asiantuntijamme tekemään asuntokaupoistasi kannattavat!

RE/MAX Kiinteistönvälitys Turku ja 12 välittäjäämme palvelevat sinua kaikissa asuntosi myyntiin, ostoon tai vuokraukseen liittyvissä asioissa. Kaupungin itsensä lisäksi meille ovat läpikotaisin tuttuja Kaarina, Raisio, Naantali, Lieto, Piikkiö, Paimio, Masku ja muut Turun lähikunnat. Myös Turun seudun tonttien ja kesämökkien kaupat syntyvät sujuvasti.

RE/MAX Kiinteistönvälitys Turku

Välittäjämme Turussa

Hannele Himanen

Ota yhteyttä
Hannele Himanen

YKV, LKV, kaupanvahvistaja, artesaani RE/MAX OmaanKotiin

040 743 3019 hannele.himanen@remax.fi Tutustu minuun »
Karoliina Elonen

Ota yhteyttä
Karoliina Elonen

Myyntineuvottelija RE/MAX OmaanKotiin

045 2382 767 karoliina.elonen@remax.fi Tutustu minuun »
Kirsi Sainio

Ota yhteyttä
Kirsi Sainio

Yrittäjä, Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT RE/MAX Asunnot 1

040 508 9552 kirsi.sainio@remax.fi Tutustu minuun »
Markku Himanen

Ota yhteyttä
Markku Himanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KTM RE/MAX OmaanKotiin

050 343 4425 markku.himanen@remax.fi Tutustu minuun »
Tom Lindqvist

Ota yhteyttä
Tom Lindqvist

Yrittäjä, LKV, KiAT, NHS, DI RE/MAX OmaanKotiin

044 238 3550 tom.lindqvist@remax.fi Tutustu minuun »
Salla Kaarakainen

Ota yhteyttä
Salla Kaarakainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, VN RE/MAX OmaanKotiin

+358 44 026 2590 salla.kaarakainen@remax.fi Tutustu minuun »
Sini Voutilainen

Ota yhteyttä
Sini Voutilainen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV RE/MAX Asunnot 1

040 730 3408 sini.voutilainen@remax.fi Tutustu minuun »
Lea Dahl

Ota yhteyttä
Lea Dahl

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV RE/MAX Asunnot 1

050 364 0092 lea.dahl@remax.fi Tutustu minuun »
Rainer Nilovaara

Ota yhteyttä
Rainer Nilovaara

Yrittäjä, LKV, KiAT, NHS RE/MAX OmaanKotiin

044 585 7334 rainer.nilovaara@remax.fi Tutustu minuun »
Minna Tossavainen

Ota yhteyttä
Minna Tossavainen

Vuokraustoimintapäällikkö, LKV, LVV, KiAT RE/MAX OmaanKotiin

040 668 4688 minna.tossavainen@remax.fi Tutustu minuun »
Julius Ahlqvist

Ota yhteyttä
Julius Ahlqvist

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KTM RE/MAX OmaanKotiin

044 066 4448 julius.ahlqvist@remax.fi Tutustu minuun »
Jarmo Hellman

Ota yhteyttä
Jarmo Hellman

Myyntineuvottelija RE/MAX OmaanKotiin

0400 593 197 jarmo.hellman@remax.fi Tutustu minuun »

Toimistomme Turussa

RE/MAX Asunnot 1

Etuikkuna Oy LKV

Hämeenkatu 3 A
20500 Turku

Puh: 0400 588 455

RE/MAX OmaanKotiin

Kiinteistönvälitys OmaanKotiin Oy LKV

Viilarinkatu 5,
2. krs.
20320 Turku

Puh: 010 320 5656
www.remax-omaankotiin.fi

RE/MAX Hertta Kodit

Hertta Kodit Oy LKV

Prismantie 2
24800 Halikko

Puh: 029 0300 185

Haluatko lisätietoa tai ilmaisen hinta-arvion asunnostasi? Jätä yhteydenottopyyntö.

Olen myymässä asuntoani ja haluan ilmaisen arviokäynnin. Haluan, että välittäjä on minuun yhteydessä.