Etsimässä tai myymässä asuntoa Turusta? Mitä suurempia päätöksiä olet tekemässä, sitä vankempaa asiantuntemusta tarvitset onnistumiseen.

Turun seutuun erikoistuneilta kiinteistönvälittäjiltämme saat vastaukset kaikkiin Turkua koskeviin asumiskysymyksiisi – olivat ne sitten suuria tai pieniä.

Kokeile vaikka näitä:

  • Millaista on asua Turussa?
  • Paljonko asunnot maksavat Turun eri alueilla ja kuinka hinnat kehittyvät?
  • Minkälainen Turun eri asuinalueiden historia ja fiilis on?
  • Minkälainen kaupunki Turku on asuntosijoittajan näkökulmasta?

Turku jo itsessään on niin monipuolinen kaupunki, että asuntokaupat edellyttävät laajaa ja perusteellista paikallistuntemusta.

Ota yhteyttä, päästetään asiantuntijamme tekemään asuntokaupoistasi kannattavat!

RE/MAX Kiinteistönvälitys Turku ja 12 välittäjäämme palvelevat sinua kaikissa asuntosi myyntiin, ostoon tai vuokraukseen liittyvissä asioissa. Kaupungin itsensä lisäksi meille ovat läpikotaisin tuttuja Kaarina, Raisio, Naantali, Lieto, Piikkiö, Paimio, Masku ja muut Turun lähikunnat. Myös Turun seudun tonttien ja kesämökkien kaupat syntyvät sujuvasti.

RE/MAX Kiinteistönvälitys Turku

Välittäjämme Turussa

Satu Posio

Ota yhteyttä
Satu Posio

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV RE/MAX Asunnot 1

044 985 9199 satu.posio@remax.fi Tutustu minuun »
Markku Himanen

Ota yhteyttä
Markku Himanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KTM RE/MAX OmaanKotiin

050 343 4425 markku.himanen@remax.fi Tutustu minuun »
Milla Perälä

Ota yhteyttä
Milla Perälä

Myyntineuvottelija RE/MAX Asunnot 1

050 306 7717 milla.perala@remax.fi Tutustu minuun »
Rainer Nilovaara

Ota yhteyttä
Rainer Nilovaara

Yrittäjä, LKV, KiAT, NHS RE/MAX OmaanKotiin

044 585 7334 rainer.nilovaara@remax.fi Tutustu minuun »
Salla Kaarakainen

Ota yhteyttä
Salla Kaarakainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, VN RE/MAX OmaanKotiin

+358 44 026 2590 salla.kaarakainen@remax.fi Tutustu minuun »
Julius Ahlqvist

Ota yhteyttä
Julius Ahlqvist

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KTM RE/MAX OmaanKotiin

044 066 4448 julius.ahlqvist@remax.fi Tutustu minuun »
Andreas Nyström

Ota yhteyttä
Andreas Nyström

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KTM RE/MAX OmaanKotiin

040 763 6929 andreas.nystrom@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Hedman

Ota yhteyttä
Sari Hedman

Yrittäjä, LKV, KiAT RE/MAX OmaanKotiin

040 5777 671 sari.hedman@remax.fi Tutustu minuun »
Lea Dahl

Ota yhteyttä
Lea Dahl

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, Vastaava hoitaja RE/MAX Asunnot 1

050 364 0092 lea.dahl@remax.fi Tutustu minuun »
Jarmo Hellman

Ota yhteyttä
Jarmo Hellman

Myyntineuvottelija RE/MAX OmaanKotiin

0400 593 197 jarmo.hellman@remax.fi Tutustu minuun »
Sini Voutilainen

Ota yhteyttä
Sini Voutilainen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV RE/MAX Asunnot 1

040 730 3408 sini.voutilainen@remax.fi Tutustu minuun »
Niko Laine

Ota yhteyttä
Niko Laine

Myyntineuvottelija RE/MAX OmaanKotiin

0440 799 299 niko.laine@remax.fi Tutustu minuun »

Toimistomme Turussa

RE/MAX Asunnot 1

Etuikkuna Oy LKV

Hämeenkatu 3 A
20500 Turku

Puh: 0400 588 455

RE/MAX OmaanKotiin

Kiinteistönvälitys OmaanKotiin Oy LKV

Viilarinkatu 5,
2. krs.
20320 Turku

Puh: 010 320 5656
www.remax-omaankotiin.fi

Haluatko lisätietoa tai ilmaisen hinta-arvion asunnostasi? Jätä yhteydenottopyyntö.

Olen myymässä asuntoani ja haluan ilmaisen arviokäynnin. Haluan, että välittäjä on minuun yhteydessä.