Etsimässä tai myymässä asuntoa Turusta? Mitä suurempia päätöksiä olet tekemässä, sitä vankempaa asiantuntemusta tarvitset onnistumiseen.

Turun seutuun erikoistuneilta kiinteistönvälittäjiltämme saat vastaukset kaikkiin Turkua koskeviin asumiskysymyksiisi – olivat ne sitten suuria tai pieniä.

Kokeile vaikka näitä:

  • Millaista on asua Turussa?
  • Paljonko asunnot maksavat Turun eri alueilla ja kuinka hinnat kehittyvät?
  • Minkälainen Turun eri asuinalueiden historia ja fiilis on?
  • Minkälainen kaupunki Turku on asuntosijoittajan näkökulmasta?

Turku jo itsessään on niin monipuolinen kaupunki, että asuntokaupat edellyttävät laajaa ja perusteellista paikallistuntemusta.

Ota yhteyttä, päästetään asiantuntijamme tekemään asuntokaupoistasi kannattavat!

RE/MAX Kiinteistönvälitys Turku ja 12 välittäjäämme palvelevat sinua kaikissa asuntosi myyntiin, ostoon tai vuokraukseen liittyvissä asioissa. Kaupungin itsensä lisäksi meille ovat läpikotaisin tuttuja Kaarina, Raisio, Naantali, Lieto, Piikkiö, Paimio, Masku ja muut Turun lähikunnat. Myös Turun seudun tonttien ja kesämökkien kaupat syntyvät sujuvasti.

RE/MAX Kiinteistönvälitys Turku

Välittäjämme Turussa

Sara Isik

Ota yhteyttä
Sara Isik

Myyntineuvottelija RE/MAX OmaanKotiin

041 317 8084 sara.isik@remax.fi Tutustu minuun »
Salla Kaarakainen

Ota yhteyttä
Salla Kaarakainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, VN RE/MAX OmaanKotiin

+358 44 026 2590 salla.kaarakainen@remax.fi Tutustu minuun »
Carl-Emil Borg

Ota yhteyttä
Carl-Emil Borg

Myyntineuvottelija RE/MAX OmaanKotiin

0400 866 485 carl-emil.borg@remax.fi Tutustu minuun »
Teresa Lekari

Ota yhteyttä
Teresa Lekari

Myyntineuvottelija RE/MAX Ainoa

040 124 6727 teresa.lekari@remax.fi Tutustu minuun »
Vincent Kolu

Ota yhteyttä
Vincent Kolu

Myyntineuvottelija, KiAT RE/MAX Asunnot 1

040 630 2222 vincent.kolu@remax.fi Tutustu minuun »
Tom Lindqvist

Ota yhteyttä
Tom Lindqvist

Yrittäjä, LKV, KiAT, NHS, DI RE/MAX OmaanKotiin

044 238 3550 tom.lindqvist@remax.fi Tutustu minuun »
Tapio Arvo

Ota yhteyttä
Tapio Arvo

Tiiminvetäjä, Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KED RE/MAX OmaanKotiin

044 979 3099 tapio.arvo@remax.fi Tutustu minuun »
Liisa Vuola

Ota yhteyttä
Liisa Vuola

Myyntineuvottelija RE/MAX OmaanKotiin

050 367 9426 liisa.vuola@remax.fi Tutustu minuun »
Tuomas Myllykoski

Ota yhteyttä
Tuomas Myllykoski

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, kaupanvahvistaja RE/MAX Ainoa

040 175 2212 tuomas.myllykoski@remax.fi Tutustu minuun »
Mona Ilola

Ota yhteyttä
Mona Ilola

Myyntineuvottelija RE/MAX OmaanKotiin

050 599 5595 mona.ilola@remax.fi Tutustu minuun »
Nina Schönberg

Ota yhteyttä
Nina Schönberg

Yrittäjä, LKV RE/MAX Ainoa

045 615 3435 nina.schonberg@remax.fi Tutustu minuun »
Juuso Toivonen

Ota yhteyttä
Juuso Toivonen

Myyntineuvottelija RE/MAX Ainoa

050 560 6323 juuso.toivonen@remax.fi Tutustu minuun »

Toimistomme Turussa

RE/MAX Ainoa

Ainoa Oikea LKV Oy

Viilarinkatu 5
20320 Turku

Puh: 044 244 7513

RE/MAX Asunnot 1

Etuikkuna Oy LKV

Hämeenkatu 3 A
20500 Turku

Puh: 0400 588 455
www.remax-asunnot.fi

RE/MAX OmaanKotiin

Kiinteistönvälitys OmaanKotiin Oy LKV

Yliopistonkatu 16
20100 Turku

Puh: 010 320 5656
www.remax-omaankotiin.fi

Haluatko lisätietoa tai ilmaisen hinta-arvion asunnostasi? Jätä yhteydenottopyyntö.

Olen myymässä asuntoani ja haluan ilmaisen arviokäynnin. Haluan, että välittäjä on minuun yhteydessä.