Etsimässä tai myymässä asuntoa Turusta? Mitä suurempia päätöksiä olet tekemässä, sitä vankempaa asiantuntemusta tarvitset onnistumiseen.

Turun seutuun erikoistuneilta kiinteistönvälittäjiltämme saat vastaukset kaikkiin Turkua koskeviin asumiskysymyksiisi – olivat ne sitten suuria tai pieniä.

Kokeile vaikka näitä:

  • Millaista on asua Turussa?
  • Paljonko asunnot maksavat Turun eri alueilla ja kuinka hinnat kehittyvät?
  • Minkälainen Turun eri asuinalueiden historia ja fiilis on?
  • Minkälainen kaupunki Turku on asuntosijoittajan näkökulmasta?

Turku jo itsessään on niin monipuolinen kaupunki, että asuntokaupat edellyttävät laajaa ja perusteellista paikallistuntemusta.

Ota yhteyttä, päästetään asiantuntijamme tekemään asuntokaupoistasi kannattavat!

RE/MAX Kiinteistönvälitys Turku ja 12 välittäjäämme palvelevat sinua kaikissa asuntosi myyntiin, ostoon tai vuokraukseen liittyvissä asioissa. Kaupungin itsensä lisäksi meille ovat läpikotaisin tuttuja Kaarina, Raisio, Naantali, Lieto, Piikkiö, Paimio, Masku ja muut Turun lähikunnat. Myös Turun seudun tonttien ja kesämökkien kaupat syntyvät sujuvasti.

RE/MAX Kiinteistönvälitys Turku

Välittäjämme Turussa

Niko Laine

Ota yhteyttä
Niko Laine

Myyntineuvottelija RE/MAX Ainoa

0440 799 299 niko.laine@remax.fi Tutustu minuun »
Liisa Vuola

Ota yhteyttä
Liisa Vuola

Myyntineuvottelija RE/MAX OmaanKotiin

050 367 9426 liisa.vuola@remax.fi Tutustu minuun »
Mona Ilola

Ota yhteyttä
Mona Ilola

Myyntineuvottelija RE/MAX OmaanKotiin

050 599 5595 mona.ilola@remax.fi Tutustu minuun »
Jarmo Hellman

Ota yhteyttä
Jarmo Hellman

Myyntineuvottelija, KiAT RE/MAX OmaanKotiin

0400 593 197 jarmo.hellman@remax.fi Tutustu minuun »
Kirsi Sainio

Ota yhteyttä
Kirsi Sainio

Yrittäjä, Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT RE/MAX Asunnot 1

040 508 9552 kirsi.sainio@remax.fi Tutustu minuun »
Julius Ahlqvist

Ota yhteyttä
Julius Ahlqvist

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, KTM RE/MAX OmaanKotiin

044 066 4448 julius.ahlqvist@remax.fi Tutustu minuun »
Nina Schönberg

Ota yhteyttä
Nina Schönberg

Yrittäjä, LKV RE/MAX Ainoa

045 615 3435 nina.schonberg@remax.fi Tutustu minuun »
Hannele Himanen

Ota yhteyttä
Hannele Himanen

Yrittäjä, YKV, LKV, kaupanvahvistaja, artesaani RE/MAX Ainoa

040 743 3019 hannele.himanen@remax.fi Tutustu minuun »
Carl-Emil Borg

Ota yhteyttä
Carl-Emil Borg

Myyntineuvottelija RE/MAX OmaanKotiin

0400 866 485 carl-emil.borg@remax.fi Tutustu minuun »
Minna Tossavainen

Ota yhteyttä
Minna Tossavainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT RE/MAX OmaanKotiin

040 668 4688 minna.tossavainen@remax.fi Tutustu minuun »
Andreas Nyström

Ota yhteyttä
Andreas Nyström

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KTM RE/MAX OmaanKotiin

040 763 6929 andreas.nystrom@remax.fi Tutustu minuun »
Satu Sainio

Ota yhteyttä
Satu Sainio

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT RE/MAX Ainoa

040 530 9058 satu.sainio@remax.fi Tutustu minuun »

Toimistomme Turussa

RE/MAX Ainoa

Ainoa Oikea LKV Oy

Viilarinkatu 5
20320 Turku

Puh: 044 244 7513

RE/MAX Asunnot 1

Etuikkuna Oy LKV

Hämeenkatu 3 A
20500 Turku

Puh: 0400 588 455
www.remax-asunnot.fi

RE/MAX OmaanKotiin

Kiinteistönvälitys OmaanKotiin Oy LKV

Yliopistonkatu 16
20100 Turku

Puh: 010 320 5656
www.remax-omaankotiin.fi

Haluatko lisätietoa tai ilmaisen hinta-arvion asunnostasi? Jätä yhteydenottopyyntö.

Olen myymässä asuntoani ja haluan ilmaisen arviokäynnin. Haluan, että välittäjä on minuun yhteydessä.