Etsimässä tai myymässä asuntoa Turusta? Mitä suurempia päätöksiä olet tekemässä, sitä vankempaa asiantuntemusta tarvitset onnistumiseen.

Turun seutuun erikoistuneilta kiinteistönvälittäjiltämme saat vastaukset kaikkiin Turkua koskeviin asumiskysymyksiisi – olivat ne sitten suuria tai pieniä.

Kokeile vaikka näitä:

  • Millaista on asua Turussa?
  • Paljonko asunnot maksavat Turun eri alueilla ja kuinka hinnat kehittyvät?
  • Minkälainen Turun eri asuinalueiden historia ja fiilis on?
  • Minkälainen kaupunki Turku on asuntosijoittajan näkökulmasta?

Turku jo itsessään on niin monipuolinen kaupunki, että asuntokaupat edellyttävät laajaa ja perusteellista paikallistuntemusta.

Ota yhteyttä, päästetään asiantuntijamme tekemään asuntokaupoistasi kannattavat!

RE/MAX Kiinteistönvälitys Turku ja 12 välittäjäämme palvelevat sinua kaikissa asuntosi myyntiin, ostoon tai vuokraukseen liittyvissä asioissa. Kaupungin itsensä lisäksi meille ovat läpikotaisin tuttuja Kaarina, Raisio, Naantali, Lieto, Piikkiö, Paimio, Masku ja muut Turun lähikunnat. Myös Turun seudun tonttien ja kesämökkien kaupat syntyvät sujuvasti.

RE/MAX Kiinteistönvälitys Turku

Välittäjämme Turussa

Janni Hyvönen

Ota yhteyttä
Janni Hyvönen

Myyntineuvottelija RE/MAX OmaanKotiin

040 572 7114 janni.hyvonen@remax.fi Tutustu minuun »
Julius Ahlqvist

Ota yhteyttä
Julius Ahlqvist

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, KTM RE/MAX OmaanKotiin

044 066 4448 julius.ahlqvist@remax.fi Tutustu minuun »
Vincent Kolu

Ota yhteyttä
Vincent Kolu

Myyntineuvottelija, KiAT RE/MAX Asunnot 1

040 630 2222 vincent.kolu@remax.fi Tutustu minuun »
Minna Tossavainen

Ota yhteyttä
Minna Tossavainen

Vuokraustoimintapäällikkö, LKV, LVV, KiAT RE/MAX OmaanKotiin

040 668 4688 minna.tossavainen@remax.fi Tutustu minuun »
Eetu Louhe

Ota yhteyttä
Eetu Louhe

Myyntineuvottelija RE/MAX OmaanKotiin

040 147 0750 eetu.louhe@remax.fi Tutustu minuun »
Lea Dahl

Ota yhteyttä
Lea Dahl

Myyntipäällikkö, LKV, LVV, Vastaava hoitaja RE/MAX Asunnot 1

050 364 0092 lea.dahl@remax.fi Tutustu minuun »
Satu Posio

Ota yhteyttä
Satu Posio

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT RE/MAX Asunnot 1

044 985 9199 satu.posio@remax.fi Tutustu minuun »
Satu Sainio

Ota yhteyttä
Satu Sainio

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT RE/MAX Ainoa

040 530 9058 satu.sainio@remax.fi Tutustu minuun »
Jarmo Hellman

Ota yhteyttä
Jarmo Hellman

Myyntineuvottelija, KiAT RE/MAX OmaanKotiin

0400 593 197 jarmo.hellman@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Hedman

Ota yhteyttä
Sari Hedman

Yrittäjä, LKV, KiAT RE/MAX OmaanKotiin

040 5777 671 sari.hedman@remax.fi Tutustu minuun »
Nina Schönberg

Ota yhteyttä
Nina Schönberg

Yrittäjä, LKV RE/MAX Ainoa

045 615 3435 nina.schonberg@remax.fi Tutustu minuun »
Katja Sarkama

Ota yhteyttä
Katja Sarkama

Yrittäjä, LKV RE/MAX Ainoa

045 133 0708 katja.sarkama@remax.fi Tutustu minuun »

Toimistomme Turussa

RE/MAX Ainoa

Ainoa Oikea LKV Oy

Viilarinkatu 5
20320 Turku

Puh: 044 244 7513

RE/MAX Asunnot 1

Etuikkuna Oy LKV

Hämeenkatu 3 A
20500 Turku

Puh: 0400 588 455
www.remax-asunnot.fi

RE/MAX OmaanKotiin

Kiinteistönvälitys OmaanKotiin Oy LKV

Yliopistonkatu 16
20100 Turku

Puh: 010 320 5656
www.remax-omaankotiin.fi

Haluatko lisätietoa tai ilmaisen hinta-arvion asunnostasi? Jätä yhteydenottopyyntö.

Olen myymässä asuntoani ja haluan ilmaisen arviokäynnin. Haluan, että välittäjä on minuun yhteydessä.