Etsimässä tai myymässä asuntoa Turusta? Mitä suurempia päätöksiä olet tekemässä, sitä vankempaa asiantuntemusta tarvitset onnistumiseen.

Turun seutuun erikoistuneilta kiinteistönvälittäjiltämme saat vastaukset kaikkiin Turkua koskeviin asumiskysymyksiisi – olivat ne sitten suuria tai pieniä.

Kokeile vaikka näitä:

  • Millaista on asua Turussa?
  • Paljonko asunnot maksavat Turun eri alueilla ja kuinka hinnat kehittyvät?
  • Minkälainen Turun eri asuinalueiden historia ja fiilis on?
  • Minkälainen kaupunki Turku on asuntosijoittajan näkökulmasta?

Turku jo itsessään on niin monipuolinen kaupunki, että asuntokaupat edellyttävät laajaa ja perusteellista paikallistuntemusta.

Ota yhteyttä, päästetään asiantuntijamme tekemään asuntokaupoistasi kannattavat!

RE/MAX Kiinteistönvälitys Turku ja 12 välittäjäämme palvelevat sinua kaikissa asuntosi myyntiin, ostoon tai vuokraukseen liittyvissä asioissa. Kaupungin itsensä lisäksi meille ovat läpikotaisin tuttuja Kaarina, Raisio, Naantali, Lieto, Piikkiö, Paimio, Masku ja muut Turun lähikunnat. Myös Turun seudun tonttien ja kesämökkien kaupat syntyvät sujuvasti.

RE/MAX Kiinteistönvälitys Turku

Välittäjämme Turussa

Salla Kaarakainen

Ota yhteyttä
Salla Kaarakainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, VN RE/MAX OmaanKotiin

+358 44 026 2590 salla.kaarakainen@remax.fi Tutustu minuun »
Juuso Toivonen

Ota yhteyttä
Juuso Toivonen

Myyntineuvottelija RE/MAX Ainoa

050 560 6323 juuso.toivonen@remax.fi Tutustu minuun »
Teresa Lekari

Ota yhteyttä
Teresa Lekari

Myyntineuvottelija RE/MAX Ainoa

040 124 6727 teresa.lekari@remax.fi Tutustu minuun »
Lea Dahl

Ota yhteyttä
Lea Dahl

Myyntipäällikkö, LKV, LVV, KiLAT, Vastaava hoitaja RE/MAX Asunnot 1

050 364 0092 lea.dahl@remax.fi Tutustu minuun »
Rainer Nilovaara

Ota yhteyttä
Rainer Nilovaara

Yrittäjä, LKV, KiAT, NHS RE/MAX OmaanKotiin

044 585 7334 rainer.nilovaara@remax.fi Tutustu minuun »
Tuija Laakso

Ota yhteyttä
Tuija Laakso

Myyntisihteeri, LKV, LVV, KiAT RE/MAX Asunnot 1

045 222 5320 tuija.laakso@remax.fi Tutustu minuun »
Satu Sainio

Ota yhteyttä
Satu Sainio

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT RE/MAX Ainoa

040 530 9058 satu.sainio@remax.fi Tutustu minuun »
Julius Ahlqvist

Ota yhteyttä
Julius Ahlqvist

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, KTM RE/MAX OmaanKotiin

044 066 4448 julius.ahlqvist@remax.fi Tutustu minuun »
Eetu Louhe

Ota yhteyttä
Eetu Louhe

Myyntineuvottelija RE/MAX OmaanKotiin

040 147 0750 eetu.louhe@remax.fi Tutustu minuun »
Liisa Vuola

Ota yhteyttä
Liisa Vuola

Myyntineuvottelija RE/MAX OmaanKotiin

050 367 9426 liisa.vuola@remax.fi Tutustu minuun »
Miikka Soon

Ota yhteyttä
Miikka Soon

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV RE/MAX Asunnot 1

050 439 8864 miikka.soon@remax.fi Tutustu minuun »
Tom Lindqvist

Ota yhteyttä
Tom Lindqvist

Yrittäjä, LKV, KiAT, NHS, DI RE/MAX OmaanKotiin

044 238 3550 tom.lindqvist@remax.fi Tutustu minuun »

Toimistomme Turussa

RE/MAX Ainoa

Ainoa Oikea LKV Oy

Viilarinkatu 5
20320 Turku

Puh: 044 244 7513

RE/MAX Asunnot 1

Etuikkuna Oy LKV

Hämeenkatu 3 A
20500 Turku

Puh: 0400 588 455
www.remax-asunnot.fi

RE/MAX OmaanKotiin

Kiinteistönvälitys OmaanKotiin Oy LKV

Yliopistonkatu 16
20100 Turku

Puh: 010 320 5656
www.remax-omaankotiin.fi

Haluatko lisätietoa tai ilmaisen hinta-arvion asunnostasi? Jätä yhteydenottopyyntö.

Olen myymässä asuntoani ja haluan ilmaisen arviokäynnin. Haluan, että välittäjä on minuun yhteydessä.