Oletko etsimässä uutta asuntoa Hämeenlinnasta? RE/MAX palvelee sinua kaikissa kiinteistönvälitykseen liittyvissä asioissa Hämeenlinnassa ja sen lähialueilla.

Löydät tältä sivulta muun muassa:

  • tällä hetkellä Hämeenlinnassa myynnissä olevat asunnot
  • tietoa asuntojen hinnoista Hämeenlinnassa
  • Hämeenlinnan alueen RE/MAX-välittäjien yhteystiedot.

Myytävät asunnot Hämeenlinna

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'GROUP BY p.id' at line 26

 

 

Asuntojen hinnat Hämeenlinna (2019)

Keskimääräinen neliöhinta

1 906 €

Keskimääräinen myyntiaika

139 päivää

Toteutuneet asuntokaupat

1 032 kpl

Lähde: KVKL hintaseurantapalvelu

Kiinteistönvälittäjämme Hämeenlinnassa

Sirpa Miettinen

Ota yhteyttä
Sirpa Miettinen

Myyntineuvottelija, KiAT RE/MAX Helmi

044 2901 944 sirpa.miettinen@remax.fi Tutustu minuun »
Arja Weeraratne

Ota yhteyttä
Arja Weeraratne

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT RE/MAX Helmi

050 548 9049 arja.weeraratne@remax.fi Tutustu minuun »
Meiju Honkavuori

Ota yhteyttä
Meiju Honkavuori

LKV, LVV, KED, kaupanvahvistaja, yMBA RE/MAX Helmi

0400 477 479 meiju.honkavuori@remax.fi Tutustu minuun »
Tuula Nissinen

Ota yhteyttä
Tuula Nissinen

Myyntineuvottelija, KiAT RE/MAX Helmi

045 8822 941 tuula.nissinen@remax.fi Tutustu minuun »
Nina Aitola

Ota yhteyttä
Nina Aitola

Myyntineuvottelija RE/MAX Helmi

050 369 1010 nina.aitola@remax.fi Tutustu minuun »
Marita Koskiola

Ota yhteyttä
Marita Koskiola

Yrittäjä, Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, YAT RE/MAX Helmi

050 347 8379 marita.koskiola@remax.fi Tutustu minuun »

 

Oletko myymässä tai ostamassa asuntoa Hämeenlinnasta tai sen lähialueilta?

Ota ensimmäinen askel kohti onnistunutta asuntokauppaa – jätä yhteydenottopyyntö ja alueesi RE/MAX-välittäjä on yhteydessä sinuun mahdollisimman pian.







Tarkempaa tietoa henkilötietojen käsittelystä RE/MAXissa löydät tietosuojaselosteestamme.