RE/MAX tarjoaa monipuolisen valikoiman myytäviä asuntoja Helsingissä. Myytävät asunnot Helsinki -osiosta löydät asunnon juuri omaan tarpeeseesi.

Helsingin kaupunginosat hyvin tuntevat kiinteistönvälittäjämme auttavat sinua löytämään juuri oikean asunnon ja sopivan kodin myytävät asunnot Helsinki -tarjonnasta.

Kiinnostaa sinua sitten Helsinki keskusta, Itä-Helsinki, Etelä-Helsinki, Töölö, Kallio, Käpylä, Haaga, Viikki, Munkkiniemi, Herttoniemi, Lassila, Vallila tai Oulunkylä – RE/MAXilta löytyy laaja valikoima erilaisia asuntoja joka puolelta Helsinkiä. Pääset asuntohakuun tästä.

Tällä hetkellä myynnissä olevia asuntoja alueella Helsinki

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'GROUP BY p.id' at line 26

 

 

Asuntojen hinnat Helsinki (2018)

Keskimääräinen neliöhinta

5 113 €

Keskimääräinen myyntiaika

81 päivää

Toteutuneet asuntokaupat

10 113 kpl

Lähde: KVKL hintaseurantapalvelu

Kiinteistönvälittäjiämme Helsingissä

Satu Räihä

Ota yhteyttä
Satu Räihä

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT RE/MAX Royal

050 360 7514 satu.raiha@remax.fi Tutustu minuun »
Christel Perttunen

Ota yhteyttä
Christel Perttunen

Markkinointipäällikkö, KiLAT RE/MAX Masters

050 512 2203 christel.perttunen@remax.fi Tutustu minuun »
Jenny Lindqvist

Ota yhteyttä
Jenny Lindqvist

Trainee RE/MAX East

040 939 1568 jenny.lindqvist@remax.fi Tutustu minuun »
Petri Kivikko

Ota yhteyttä
Petri Kivikko

Myyntineuvottelija, Projektipäällikkö RE/MAX East

050 360 3595 petri.kivikko@remax.fi Tutustu minuun »
Oili Rosti-Räty

Ota yhteyttä
Oili Rosti-Räty

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV RE/MAX Loiste

0400 550 508 oili.rosti-raty@remax.fi Tutustu minuun »
Mika Liinamo

Ota yhteyttä
Mika Liinamo

Myyntineuvottelija RE/MAX Casa Alto

050 540 4880 mika.liinamo@remax.fi Tutustu minuun »
Joakim Lehtinen

Ota yhteyttä
Joakim Lehtinen

RE/MAX Star

050 465 7986 joakim.lehtinen@remax.fi Tutustu minuun »
Nona Buchert

Ota yhteyttä
Nona Buchert

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV RE/MAX Elegance

045 112 4706 nona.buchert@remax.fi Tutustu minuun »
Eija Martikainen

Ota yhteyttä
Eija Martikainen

LVV, VuT, YAT, sihteeri RE/MAX Casa Alto

+358 50 501 9991 eija.martikainen@remax.fi Tutustu minuun »
Annika Malmberg

Ota yhteyttä
Annika Malmberg

Toimistoassistentti RE/MAX Star

044 518 7584 annika.malmberg@remax.fi Tutustu minuun »
Sara Lampinen

Ota yhteyttä
Sara Lampinen

Trainee, KED RE/MAX Koteja

044 330 5152 sara.lampinen@remax.fi Tutustu minuun »
Ari  Mikkola

Ota yhteyttä
Ari Mikkola

Myyntineuvottelija, KiAT RE/MAX Koteja

0400 381 719 ari.mikkola@remax.fi Tutustu minuun »

 

Etsitkö asuntoa Helsingistä tai sen lähialueilta?

Ota ensimmäinen askel kohti onnistunutta asuntokauppaa – jätä yhteydenottopyyntö ja alueesi RE/MAX-välittäjä on yhteydessä sinuun mahdollisimman pian.







Tarkempaa tietoa henkilötietojen käsittelystä RE/MAXissa löydät tietosuojaselosteestamme.