Oletko etsimässä uutta asuntoa Hyvinkäältä? RE/MAX palvelee sinua kaikissa kiinteistönvälitykseen liittyvissä asioissa Hyvinkäällä ja sen lähialueilla.

Löydät tältä sivulta muun muassa:

  • tällä hetkellä Hyvinkäällä myynnissä olevat asunnot
  • tietoa asuntojen hinnoista Hyvinkäällä
  • Hyvinkään alueen RE/MAX-välittäjien yhteystiedot.

Myytävät asunnot Hyvinkää

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'GROUP BY p.id' at line 26

 

 

Asuntojen hinnat Hyvinkää (2019)

Keskimääräinen neliöhinta

2 165 €

Keskimääräinen myyntiaika

119 päivää

Toteutuneet asuntokaupat

763 kpl

Lähde: KVKL hintaseurantapalvelu

Kiinteistönvälittäjämme Hyvinkäällä

Jukka Sarkama

Ota yhteyttä
Jukka Sarkama

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV RE/MAX Villa

050 477 7222 jukka.sarkama@remax.fi Tutustu minuun »
Berit Lönnqvist

Ota yhteyttä
Berit Lönnqvist

Myyntineuvottelija, KiAT RE/MAX Villa

040 9611 233 berit.lonnqvist@remax.fi Tutustu minuun »
Katja Sarkama

Ota yhteyttä
Katja Sarkama

Yrittäjä,Ylempi Kiinteistönvälittäjä,YKV,LKV,PVS RE/MAX Villa

+358 45 133 0708 katja.sarkama@remax.fi Tutustu minuun »
Tarja Vatanen

Ota yhteyttä
Tarja Vatanen

Myyntineuvottelija RE/MAX Villa

040 583 2643 tarja.vatanen@remax.fi Tutustu minuun »
Vilma Pehkonen

Ota yhteyttä
Vilma Pehkonen

Myyntineuvottelija RE/MAX Villa

050 406 3165 vilma.pehkonen@remax.fi Tutustu minuun »
Hanna Lehtikangas

Ota yhteyttä
Hanna Lehtikangas

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, NHS RE/MAX Villa

+358 44 541 3740 hanna.lehtikangas@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Palomäki

Ota yhteyttä
Sari Palomäki

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV RE/MAX Villa

045 202 2100 sari.palomaki@remax.fi Tutustu minuun »
Sirpa-Leena Arvinen-Lindroos

Ota yhteyttä
Sirpa-Leena Arvinen-Lindroos

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV RE/MAX Villa

045 107 7759 sirpa.arvinen@remax.fi Tutustu minuun »
Meiju Patala

Ota yhteyttä
Meiju Patala

Trainee RE/MAX Villa

050 357 8820 meiju.patala@remax.fi Tutustu minuun »
Noora Hynynen

Ota yhteyttä
Noora Hynynen

Myyntineuvottelija RE/MAX Villa

044 238 2664 noora.hynynen@remax.fi Tutustu minuun »
Claudia Seppänen

Ota yhteyttä
Claudia Seppänen

Myyntineuvottelija RE/MAX Villa

040 827 2076 claudia.seppanen@remax.fi Tutustu minuun »
Anna-Maria Ranta

Ota yhteyttä
Anna-Maria Ranta

Myyntineuvottelija, KiAT RE/MAX Villa

040 596 6018 anna-maria.ranta@remax.fi Tutustu minuun »

 

Oletko myymässä tai ostamassa asuntoa Hyvinkäältä tai sen lähialueilta?

Ota ensimmäinen askel kohti onnistunutta asuntokauppaa – jätä yhteydenottopyyntö ja alueesi RE/MAX-välittäjä on yhteydessä sinuun mahdollisimman pian.







Tarkempaa tietoa henkilötietojen käsittelystä RE/MAXissa löydät tietosuojaselosteestamme.