Oletko etsimässä uutta asuntoa Järvenpäästä? RE/MAX palvelee sinua kaikissa kiinteistönvälitykseen liittyvissä asioissa Järvenpäässä ja sen lähialueilla.

Löydät tältä sivulta muun muassa:

  • tällä hetkellä Järvenpäässä myynnissä olevat asunnot
  • tietoa asuntojen hinnoista Järvenpäässä
  • Järvenpään alueen RE/MAX-välittäjien yhteystiedot.

Myytävät asunnot Järvenpää

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'GROUP BY p.id' at line 26

 

 

Asuntojen hinnat Järvenpää (2019)

Keskimääräinen neliöhinta

2 842 €

Keskimääräinen myyntiaika

122 päivää

Toteutuneet asuntokaupat

856 kpl

Lähde: KVKL hintaseurantapalvelu

Kiinteistönvälittäjämme Järvenpäässä

Arsi Kukkonen

Ota yhteyttä
Arsi Kukkonen

Myyntineuvottelija, NHS RE/MAX Asuntokulma

040 533 1178 arsi.kukkonen@remax.fi Tutustu minuun »
Katja Sarkama

Ota yhteyttä
Katja Sarkama

Yrittäjä,Ylempi Kiinteistönvälittäjä,YKV,LKV,PVS RE/MAX Asuntokulma

+358 45 133 0708 katja.sarkama@remax.fi Tutustu minuun »
Pekka Keituri

Ota yhteyttä
Pekka Keituri

Senior Advisor, LKV RE/MAX Asuntokulma

0400 550 515 pekka.keituri@remax.fi Tutustu minuun »
Vilma Pehkonen

Ota yhteyttä
Vilma Pehkonen

Myyntineuvottelija RE/MAX Asuntokulma

050 406 3165 vilma.pehkonen@remax.fi Tutustu minuun »
Juha Taponen

Ota yhteyttä
Juha Taponen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, PVS RE/MAX Asuntokulma

0400 537 500 juha.taponen@remax.fi Tutustu minuun »
Ilkka Vuorinen

Ota yhteyttä
Ilkka Vuorinen

Valokuvaaja RE/MAX Asuntokulma

ilkka.vuorinen@remax.fi Tutustu minuun »
Tarja Vatanen

Ota yhteyttä
Tarja Vatanen

Myyntineuvottelija RE/MAX Asuntokulma

040 583 2643 tarja.vatanen@remax.fi Tutustu minuun »
Noora Hynynen

Ota yhteyttä
Noora Hynynen

Myyntineuvottelija RE/MAX Asuntokulma

044 238 2664 noora.hynynen@remax.fi Tutustu minuun »
Jarkko Gorski

Ota yhteyttä
Jarkko Gorski

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV RE/MAX Asuntokulma

040 516 9687 jarkko.gorski@remax.fi Tutustu minuun »
Nina Schönberg

Ota yhteyttä
Nina Schönberg

Yrittäjä, kaupanvahvistaja, LKV, LVV, PVS RE/MAX Asuntokulma

045 615 3435 nina.schonberg@remax.fi Tutustu minuun »
Berit Lönnqvist

Ota yhteyttä
Berit Lönnqvist

Myyntineuvottelija, KiAT RE/MAX Asuntokulma

040 9611 233 berit.lonnqvist@remax.fi Tutustu minuun »
Mita Lausamo

Ota yhteyttä
Mita Lausamo

Myyntineuvottelija RE/MAX Asuntokulma

040 131 2422 mita.lausamo@remax.fi Tutustu minuun »

 

Oletko myymässä tai ostamassa asuntoa Järvenpäästä tai sen lähialueilta?

Ota ensimmäinen askel kohti onnistunutta asuntokauppaa – jätä yhteydenottopyyntö ja alueesi RE/MAX-välittäjä on yhteydessä sinuun mahdollisimman pian.







Tarkempaa tietoa henkilötietojen käsittelystä RE/MAXissa löydät tietosuojaselosteestamme.