Oletko etsimässä uutta asuntoa Kuopiosta? RE/MAX palvelee sinua kaikissa kiinteistönvälitykseen liittyvissä asioissa Kuopiossa ja sen lähialueilla.

Löydät tältä sivulta muun muassa:

  • tällä hetkellä Kuopiossa myynnissä olevat asunnot
  • tietoa asuntojen hinnoista Kuopiossa
  • Kuopion alueen RE/MAX-välittäjien yhteystiedot.

Myytävät asunnot Kuopio

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'GROUP BY p.id' at line 26

 

 

Asuntojen hinnat Kuopio (2019)

Keskimääräinen neliöhinta

2 354 €

Keskimääräinen myyntiaika

115 päivää

Toteutuneet asuntokaupat

1 911 kpl

Lähde: KVKL hintaseurantapalvelu

Kiinteistönvälittäjämme Kuopiossa

Jari Heikkinen

Ota yhteyttä
Jari Heikkinen

Myyntineuvottelija RE/MAX Hyvät Kodit

046 641 1676 jari.heikkinen@remax.fi Tutustu minuun »
Jukka Vepsäläinen

Ota yhteyttä
Jukka Vepsäläinen

Myyntineuvottelija RE/MAX Hyvät Kodit

0400 238 325 jukka.vepsalainen@remax.fi Tutustu minuun »
Minna Pakarinen

Ota yhteyttä
Minna Pakarinen

Myyntipäällikkö, Kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT RE/MAX Hyvät Kodit

044 455 1127 minna.pakarinen@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Korpula

Ota yhteyttä
Sari Korpula

Sisustussuunnittelija RE/MAX Hyvät Kodit

sari.korpula@remax.fi Tutustu minuun »
Mervi Djerf

Ota yhteyttä
Mervi Djerf

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, DI, PVS RE/MAX Hyvät Kodit

0400 324 996 mervi.djerf@remax.fi Tutustu minuun »
Marko Kurikka

Ota yhteyttä
Marko Kurikka

Myyntineuvottelija RE/MAX Hyvät Kodit

046 591 3520 marko.kurikka@remax.fi Tutustu minuun »
Petri Nurminen

Ota yhteyttä
Petri Nurminen

Ylempi kiinteistönvälittäjä, YKV, LKV RE/MAX Hyvät Kodit

045 354 6857 petri.nurminen@remax.fi Tutustu minuun »
Jari Bäck

Ota yhteyttä
Jari Bäck

Myyntineuvottelija, KiAT RE/MAX Hyvät Kodit

040 936 7992 jari.back@remax.fi Tutustu minuun »
Pertti Kuikka

Ota yhteyttä
Pertti Kuikka

Yrittäjä, LKV, KED, kaupanvahvistaja RE/MAX Hyvät Kodit

045 359 7727 pertti.kuikka@remax.fi Tutustu minuun »

 

Oletko myymässä tai ostamassa asuntoa Kuopiosta tai sen lähialueilta?

Ota ensimmäinen askel kohti onnistunutta asuntokauppaa – jätä yhteydenottopyyntö ja alueesi RE/MAX-välittäjä on yhteydessä sinuun mahdollisimman pian.







Tarkempaa tietoa henkilötietojen käsittelystä RE/MAXissa löydät tietosuojaselosteestamme.