Oletko etsimässä uutta asuntoa Mäntsälästä? RE/MAX palvelee sinua kaikissa kiinteistönvälitykseen liittyvissä asioissa Mäntsälässä ja sen lähialueilla.

Löydät tältä sivulta muun muassa:

  • tällä hetkellä Mäntsälässä myynnissä olevat asunnot
  • tietoa asuntojen hinnoista Mäntsälässä
  • Mäntsälän alueen RE/MAX-välittäjien yhteystiedot.

Myytävät asunnot Mäntsälä

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'GROUP BY p.id' at line 26

 

 

Asuntojen hinnat Mäntsälä (2019)

Keskimääräinen neliöhinta

1 887 €

Keskimääräinen myyntiaika

144 päivää

Toteutuneet asuntokaupat

236 kpl

Lähde: KVKL hintaseurantapalvelu

Kiinteistönvälittäjämme Mäntsälässä

Minna Berglund

Ota yhteyttä
Minna Berglund

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT RE/MAX Eximas

046 528 5345 minna.berglund@remax.fi Tutustu minuun »
Anne Immonen

Ota yhteyttä
Anne Immonen

Myyntineuvottelija RE/MAX Eximas

040 809 1808 anne.immonen@remax.fi Tutustu minuun »
Jari Nurminen

Ota yhteyttä
Jari Nurminen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV RE/MAX Eximas

040 536 5450 jari.nurminen@remax.fi Tutustu minuun »
Marika Raunio

Ota yhteyttä
Marika Raunio

Myyntineuvottelija RE/MAX Eximas

040 664 9972 marika.raunio@remax.fi Tutustu minuun »
Carina Henriksson

Ota yhteyttä
Carina Henriksson

Myyntineuvottelija, KiAT RE/MAX Eximas

0400 804 925 carina.henriksson@remax.fi Tutustu minuun »
Timo Airismaa

Ota yhteyttä
Timo Airismaa

Myyntineuvottelija RE/MAX Eximas

040 502 9397 timo.airismaa@remax.fi Tutustu minuun »
Janne Nielsen

Ota yhteyttä
Janne Nielsen

Yrittäjä, LKV, kaupanvahvistaja RE/MAX Eximas

+358 400 280 294 janne.nielsen@remax.fi Tutustu minuun »
Ari Pirilä

Ota yhteyttä
Ari Pirilä

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT RE/MAX Eximas

044 980 7522 ari.pirila@remax.fi Tutustu minuun »

 

Oletko myymässä tai ostamassa asuntoa Mäntsälästä tai sen lähialueilta?

Ota ensimmäinen askel kohti onnistunutta asuntokauppaa – jätä yhteydenottopyyntö ja alueesi RE/MAX-välittäjä on yhteydessä sinuun mahdollisimman pian.







Tarkempaa tietoa henkilötietojen käsittelystä RE/MAXissa löydät tietosuojaselosteestamme.