Oletko etsimässä uutta asuntoa Tampereelta? RE/MAX palvelee sinua kaikissa kiinteistönvälitykseen liittyvissä asioissa Tampereella ja sen lähialueilla.

Löydät tältä sivulta muun muassa:

  • tällä hetkellä Tampereella myynnissä olevat asunnot
  • tietoa asuntojen hinnoista Tampereella
  • Tampereen alueen RE/MAX-välittäjien yhteystiedot.

Myynnissä olevat asunnot Tampereella

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'GROUP BY p.id' at line 26

 

 

Asuntojen hinnat Tampere (2019)

Keskimääräinen neliöhinta

3 508 €

Keskimääräinen myyntiaika

140 päivää

Toteutuneet asuntokaupat

5 416 kpl

Lähde: KVKL hintaseurantapalvelu

Kiinteistönvälittäjämme Tampereella

Minna Pyhälä

Ota yhteyttä
Minna Pyhälä

Myyntineuvottelija RE/MAX Center

040 572 6104 minna.pyhala@remax.fi Tutustu minuun »
Miina Varjonen

Ota yhteyttä
Miina Varjonen

Myyntineuvottelija RE/MAX Capital

040 736 1361 miina.varjonen@remax.fi Tutustu minuun »
Marjukka Mikkola

Ota yhteyttä
Marjukka Mikkola

Myyntineuvottelija RE/MAX Center

040 545 6708 marjukka.mikkola@remax.fi Tutustu minuun »
Sanni Reinola

Ota yhteyttä
Sanni Reinola

Kiinteistönvälittäjä, LKV RE/MAX Center

+358 44 258 4428 sanni.reinola@remax.fi Tutustu minuun »
Jaana Roiha

Ota yhteyttä
Jaana Roiha

Kiinteistönvälittäjä, YKV, LKV, kaupanvahvistaja RE/MAX Capital

050 576 7722 jaana.roiha@remax.fi Tutustu minuun »
Tuomas Laaksonen

Ota yhteyttä
Tuomas Laaksonen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV RE/MAX Center

044 992 7699 tuomas.laaksonen@remax.fi Tutustu minuun »
Jyrki Vuori

Ota yhteyttä
Jyrki Vuori

Myyntineuvottelija RE/MAX Center

045 230 7955 jyrki.vuori@remax.fi Tutustu minuun »
Outi Johansson

Ota yhteyttä
Outi Johansson

Myyntineuvottelija RE/MAX Center

045 272 3992 outi.johansson@remax.fi Tutustu minuun »
Marja Leppänen

Ota yhteyttä
Marja Leppänen

Kiinteistönvälittäjä, LKV RE/MAX Center

0400 728 694 marja.leppanen@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Saarinen

Ota yhteyttä
Sari Saarinen

Myyntineuvottelija RE/MAX Capital

045 678 1095 sari.saarinen@remax.fi Tutustu minuun »
Anna Hakkarainen

Ota yhteyttä
Anna Hakkarainen

Trainee RE/MAX Capital

050 309 8035 anna.hakkarainen@remax.fi Tutustu minuun »
Johanna Kinnunen

Ota yhteyttä
Johanna Kinnunen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, kaupanvahvistaja RE/MAX Capital

+358 50 590 9972 johanna.kinnunen@remax.fi Tutustu minuun »

 

Etsitkö asuntoa Tampereelta tai sen lähialueilta?

Ota ensimmäinen askel kohti onnistunutta asuntokauppaa – jätä yhteydenottopyyntö ja alueesi RE/MAX-välittäjä on yhteydessä sinuun mahdollisimman pian.







Tarkempaa tietoa henkilötietojen käsittelystä RE/MAXissa löydät tietosuojaselosteestamme.